English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
MALATYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİ 6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ
sira turdan sonra 7
SIRA B.NO. İSİM RTG FED Okul PUAN BH. SB Res. Vict
1 13 FM PARVIZ GASIMOV 2314 AZE AZERBAYCAN 6 29 26,50 0 6
2 4 GM SHANAVA KONSTANTINE 2499 GEO GÜRCİSTAN 6 28 25,50 0 6
3 2 GM RASULOV VUGAR 2526 AZE AZERBAYCAN 28 24,75 0 4
4 8 IM JAVANBAKHT NIMA 2439 IRI İRAN 28 23,50 0 5
5 5 IM GHOLAMI ARYAN 2490 IRI İRAN 27 22,75 0 4
6 7 GM MAMMADOV ZAUR 2468 AZE AZERBAYCAN 5 31 23,00 0 4
7 3 GM MOSADEGHPOUR MASOUD 2525 IRI İRAN 5 28 20,75 0 4
8 10 WGM BIVOL ALINA 2396 RUS RUSYA 5 26½ 18,50 0 5
9 9 GM BAGATUROV GIORGI 2396 GEO GÜRCİSTAN 5 26½ 17,50 0 5
10 1 GM ZHIGALKO ANDREY 2558 BLR BELARUS 5 25 17,50 0 5
11 14 FM NURI MURAD 2313 AZE AZERBAYCAN 5 21½ 19,00 0 4
12 44 MEHTIYEV ELNUR 1926 AZE 26½ 14,75 0 4
13 18 KARAOĞLAN DORUK 2234 TUR İSTANBUL 25½ 15,75 0 4
14 16 WGM KAZIMOVA NARMIN 2270 AZE AZERBAYCAN 25 16,25 0 4
15 11 FM KILIÇ EFE MERT 2317 TUR İZMİR 25 15,50 0 3
16 20 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2203 TUR İZMİR 24 13,75 0 4
17 47 KURDAŞ HALİL İBRAHİM 1912 TUR KAHRAMANMARAŞ 21½ 12,25 0 4
18 6 IM ISKANDAROV MISRATDIN 2486 AZE AZERBAYCAN 4 28½ 15,25 0 3
19 12 FM SEVGİ VOLKAN 2317 TUR ANKARA 4 26½ 13,50 0 3
20 27 AYTEKİN MURAT EREN 2110 TUR GİRESUN 4 24½ 11,00 0 4
21 15 FM AĞDELEN HÜSEYİN CAN 2298 TUR BİTLİS 4 24 10,00 0 4
22 29 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 2068 TUR İZMİR 4 23½ 11,50 0 4
23 17 FM ANNABERDIEV BABAGELDI 2268 TUR TÜRKMENİSTAN 4 22 11,00 0 4
24 33 HAJIYEV SHAHIN 2031 TUR KAHRAMANMARAŞ 4 18½ 10,50 0 3
25 22 BACAK MUHAMMED KAAN 2149 TUR HATAY 26 12,75 0 3
26 25 CM ACAR UTKU CENGİZ 2130 TUR MERSİN 24 11,00 0 2
27 48 ALKAN FERMAN 1909 TUR MALATYA 24 9,75 0 3
28 28 GÜCİN ZAFER 2070 TUR OSMANİYE 23½ 9,75 0 3
29 26 CM YAZICI UĞUR DOĞA 2130 TUR İSTANBUL 22½ 10,25 0 3
30 30 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2061 TUR BİTLİS 22 12,00 0 2
31 19 TOFAN İBRAHİM 2232 TUR KARAMAN 22 9,50 0 3
32 38 IŞIK RECEP 1959 TUR HATAY 21 9,25 0 3
33 36 BENK TOLGA TUGAY 1962 TUR HATAY 21 9,00 0 3
34 49 CAM VEDAT 1909 TUR TÜRKİYE 21 8,75 0 3
35 34 ÇELEBİ ORHAN 1984 TUR SİİRT 21 8,50 0 3
36 21 ABISHLI OGHUZ 2158 AZE AZERBAYCAN 20 7,50 0 3
37 39 DEMİRBAŞ EMRE 1957 TUR İSTANBUL 20 7,00 0 3
38 53 DÖNMEZ ÜNAL 1871 GESF MALATYA 18½ 9,75 0 3
39 61 KIZILTAŞ İNANÇ VEFA 1820 TUR BİTLİS 17½ 9,25 0 2
40 24 MECİT EMRE 2135 TUR SİVAS 3 26 10,00 0 3
41 46 AKTAŞ İLKER 1917 TUR MALATYA 3 23½ 10,00 0 3
42 41 KOÇ DOĞAN MEHMET 1947 TUR MALATYA 3 19 7,75 0 2
43 55 KOÇAÇOĞLU AYHAN 1850 TUR ŞANLIURFA 3 17 8,50 0 2
44 42 ÖZCAN KADİR KUTAY 1931 TUR OSMANİYE 3 17 7,75 0 1
45 31 DEMİRÇİN KASIM 2054 TUR SİİRT 3 13 5,50 0 3
46 45 PEKER SERDAR 1918 TUR TRABZON 23½ 7,75 0 2
47 43 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1926 TUR ARTVİN 22 6,50 0 2
48 37 KOÇYİĞİT BUSE NAZ 1960 TUR ANTALYA 20½ 7,75 0 2
49 63 ÇOBAN EREN ÇINAR 1800 TUR ANKARA 20½ 7,25 0 1
50 60 ASLANHAN HALİS 1824 TUR MARDİN 20½ 6,75 0 2
51 35 KÜRÜZ YUSUF 1982 TUR MALATYA 20 6,00 0 1
52 56 NAZLI SERTAN 1845 TUR UŞAK 19 6,75 0 2
53 40 BOZKAYA AZİZ 1956 TUR DİYARBAKIR 19 5,75 0 2
54 59 ARNAS ENES BUĞRA 1829 TUR MERSİN 16 4,25 0 1
55 51 AKDAĞ ÖMER AMİR 1891 TUR KAHRAMANMARAŞ 2 22 6,50 0 1
56 50 IŞIK KADRİ 1907 TUR GAZİANTEP 2 20½ 4,75 0 1
57 58 TAZE BÜLENT 1836 TUR GAZİANTEP 2 20 6,50 0 0
58 54 ÇATAL UKTENUR 1866 TUR ŞANLIURFA 2 19 5,25 0 0
59 57 ÇIBLAKBAŞ SERTAN 1843 TUR HATAY 2 17 3,50 0 2
60 32 GÜNER SATİ EMRE 2051 TUR İZMİR 20 4,25 0 1
61 52 DEMİR ZEKİ 1879 TUR ANTALYA 18 4,25 0 0
62 23 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2138 TUR MALATYA 17½ 2,00 0 1
63 62 MANGAL ALİ 1810 TUR SİİRT 1 18½ 3,00 0 1
Turkish Chess Federation © 2013