English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
 
MALATYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİ 6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ    
Final Sıra    
SIRA B.NO. İSİM RTG FED İL TİP PUAN BH. SB Res. Vict
1 4 GM SHANAVA KONSTANTINE 2499 GEO GÜRCİSTAN 48 43,00 0 7
2 8 IM JAVANBAKHT NIMA 2439 IRI İRAN 7 49 40,25 0 6
3 13 FM GASIMOV PARVIZ 2314 AZE AZERBAYCAN 7 49 39,75 0 6
4 3 GM MOSADEGHPOUR MASOUD 2525 IRI İRAN 7 48 38,00 0 6
5 2 GM RASULOV VUGAR 2526 AZE AZERBAYCAN 48½ 36,50 0 4
6 5 IM GHOLAMI ARYAN 2490 IRI İRAN 46½ 33,50 0 5
7 10 WGM BIVOL ALINA F 2396 RUS RUSYA 45½ 31,75 0 6
8 7 GM MAMMADOV ZAUR 2468 AZE AZERBAYCAN 6 50 34,50 0 5
9 6 IM ISKANDAROV MISRATDIN 2486 AZE AZERBAYCAN 6 46½ 31,25 0 5
10 1 GM ZHIGALKO ANDREY 2558 BLR BELARUS 6 44 26,75 0 5
11 9 GM BAGATUROV GIORGI 2396 GEO GÜRCİSTAN S50 46 25,00 0 5
12 11 FM KILIÇ EFE MERT 2317 TUR İZMİR 42½ 24,75 0 4
13 22 BACAK MUHAMMED KAAN 2149 TUR HATAY 42½ 23,50 0 5
14 16 WGM KAZIMOVA NARMIN F 2270 AZE AZERBAYCAN 41½ 24,00 0 5
15 12 FM SEVGİ VOLKAN 2317 TUR ANKARA 41½ 23,25 0 4
16 14 FM NURI MURAD 2313 AZE AZERBAYCAN 40½ 27,50 0 4
17 20 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2203 TUR İZMİR 38½ 20,75 0 5
18 26 CM YAZICI UĞUR DOĞA 2130 TUR İSTANBUL 35½ 21,75 0 5
19 21 ABISHLI OGHUZ 2158 AZE AZERBAYCAN 32 15,75 0 5
20 18 KARAOĞLAN DORUK 2234 TUR İSTANBUL U14 5 43½ 23,75 0 4
21 15 FM AĞDELEN HÜSEYİN CAN 2298 TUR BİTLİS 5 43 20,50 0 4
22 27 AYTEKİN MURAT EREN 2110 TUR GİRESUN 5 40 18,50 0 5
23 47 KURDAŞ HALİL İBRAHİM 1912 TUR KAHRAMANMARAŞ 5 39½ 19,25 0 4
24 28 GÜCİN ZAFER 2070 TUR OSMANİYE 5 38½ 21,75 0 4
25 25 CM ACAR UTKU CENGİZ 2130 TUR MERSİN 5 38½ 21,75 0 3
26 17 FM ANNABERDIEV BABAGELDI 2268 TUR TÜRKMENİSTAN 5 37½ 20,00 0 5
27 39 DEMİRBAŞ EMRE 1957 TUR İSTANBUL 5 37 17,75 0 4
28 30 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2061 TUR BİTLİS 5 36 20,50 0 3
29 44 MEHTIYEV ELNUR 1926 AZE 44 18,75 0 4
30 48 ALKAN FERMAN 1909 TUR MALATYA 41 17,00 0 4
31 19 TOFAN İBRAHİM 2232 TUR KARAMAN S50 38½ 16,75 0 4
32 49 CAM VEDAT 1909 TUR TÜRKİYE 35½ 16,00 0 4
33 38 IŞIK RECEP 1959 TUR HATAY 35 15,50 0 4
34 60 ASLANHAN HALİS 1824 TUR MARDİN 34½ 16,25 0 4
35 35 KÜRÜZ YUSUF 1982 TUR MALATYA 32½ 14,75 0 3
36 46 AKTAŞ İLKER 1917 TUR MALATYA 4 39 17,00 0 4
37 29 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 2068 TUR İZMİR U14 4 39 14,50 0 4
38 24 MECİT EMRE 2135 TUR SİVAS 4 38 14,50 0 4
39 33 HAJIYEV SHAHIN 2031 TUR KAHRAMANMARAŞ S50 4 35 15,00 0 3
40 37 KOÇYİĞİT BUSE NAZ F 1960 TUR ANTALYA 4 33½ 14,75 0 3
41 41 KOÇ DOĞAN MEHMET 1947 TUR MALATYA 4 33½ 13,50 0 3
42 59 ARNAS ENES BUĞRA 1829 TUR MERSİN U14 4 28½ 11,75 0 2
43 34 ÇELEBİ ORHAN 1984 TUR SİİRT 38 13,50 0 3
44 36 BENK TOLGA TUGAY 1962 TUR HATAY 36 13,00 0 3
45 53 DÖNMEZ ÜNAL 1871 GESF MALATYA 34½ 12,25 0 3
46 63 ÇOBAN EREN ÇINAR 1800 TUR ANKARA U14 33½ 13,25 0 2
47 50 IŞIK KADRİ 1907 TUR GAZİANTEP 33½ 8,75 0 2
48 61 KIZILTAŞ İNANÇ VEFA 1820 TUR BİTLİS 33 11,25 0 2
49 58 TAZE BÜLENT 1836 TUR GAZİANTEP 31½ 12,75 0 1
50 56 NAZLI SERTAN 1845 TUR UŞAK 31½ 9,75 0 3
51 55 KOÇAÇOĞLU AYHAN 1850 TUR ŞANLIURFA 30½ 12,75 0 2
52 42 ÖZCAN KADİR KUTAY 1931 TUR OSMANİYE 30 12,50 0 1
53 57 ÇIBLAKBAŞ SERTAN 1843 TUR HATAY 30 10,25 0 3
54 40 BOZKAYA AZİZ 1956 TUR DİYARBAKIR 29½ 8,75 0 3
55 51 AKDAĞ ÖMER AMİR 1891 TUR KAHRAMANMARAŞ 3 32½ 9,25 0 2
56 31 DEMİRÇİN KASIM 2054 TUR SİİRT 3 26½ 8,00 0 3
57 45 PEKER SERDAR 1918 TUR TRABZON 36½ 9,25 0 2
58 43 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1926 TUR ARTVİN S50 36 7,75 0 2
59 54 ÇATAL UKTENUR F 1866 TUR ŞANLIURFA 33 9,50 0 0
60 62 MANGAL ALİ 1810 TUR SİİRT S50 2 29½ 7,50 0 1
61 52 DEMİR ZEKİ 1879 TUR ANTALYA 33 6,00 0 0
62 32 GÜNER SATİ EMRE 2051 TUR İZMİR 31 6,00 0 1
63 23 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2138 TUR MALATYA 28 3,25 0 1
Turkish Chess Federation © 2013