English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
B KATEGORİSİ
Final sira
Rank SNo. Name Rtg FED School Type Pts BH. SB Res. Vict
1 8 GÜR TUBA F 1780 TUR İSTANBUL 47 41,75 0 6
2 28 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1721 TUR ARTVİN 46½ 41,25 0 7
3 195 SULEYMANOV ZAUR   AZE AZERBAYCAN 45½ 41,00 0 7
4 36 GÜNGÖR CİHAN AKİF 1692 TUR ORDU U10 7 49½ 40,50 0 6
5 3 BULUT MUHAMMED 1793 TUR BİTLİS 7 49½ 39,50 0 6
6 22 TAY UĞUR CAN 1742 TUR ANTALYA 7 48 37,50 0 6
7 43 ZEYNALOV TURAL 1682 AZE AZERBAYCAN 7 47 38,00 0 6
8 32 İZİ EKREM 1701 TUR GAZİANTEP 7 46½ 35,75 0 5
9 7 ARABOĞA MESUT 1782 TUR BİTLİS 7 44½ 36,50 0 6
10 94 SHAPOVALOVI VASIKO 1531 GEO GÜRCİSTAN 7 44 32,00 0 6
11 25 ÖZTEKİN AZAD 1727 TUR BATMAN 7 41½ 34,75 0 6
12 15 ADANMIŞ EZGİ F 1754 TUR BİTLİS 7 41½ 34,50 0 6
13 12 ÖZÇELİK OZAN 1767 TUR SAMSUN 47½ 34,50 0 6
14 61 SOYDAN İNAN 1620 TUR İSTANBUL 44 31,50 0 6
15 40 HATIRLI UĞUR CAN 1688 TUR ÇORUM U14 43½ 32,50 0 5
16 21 ÇAĞLAR MEHMET HALİL 1744 TUR BİTLİS 43½ 32,00 0 5
17 26 AKSU SAVAŞ 1724 TUR KAHRAMANMARAŞ 43½ 31,50 0 5
18 6 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1783 TUR HATAY 6 51 35,50 0 5
19 137 NASIROV MAHIR 1353 AZE AZERBAYCAN 6 50½ 32,50 0 6
20 39 ADSIZ MELİK BAVER 1688 TUR BİTLİS 6 49½ 35,75 0 5
21 41 ÇİTİL FEYZULLAH 1687 TUR MALATYA 6 48½ 33,00 0 5
22 5 ÇELİK CEM AKIN 1786 TUR MALATYA 6 48 31,50 0 5
23 48 ORBAY MERT 1668 TUR SAMSUN 6 46½ 30,00 0 4
24 19 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1746 TUR MERSİN 6 45½ 30,50 0 4
25 95 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1522 TUR KAHRAMANMARAŞ 6 44 27,00 0 6
26 1 ALTUNDAL ARDA 1797 TUR ÇORUM U14 6 43½ 32,00 0 4
27 23 AYÇİÇEK ŞAHİN 1728 TUR DİYARBAKIR 6 43 30,00 0 4
28 71 SARİALİ FURKAN ANIL 1601 TUR TRABZON 6 43 27,25 0 5
29 112 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1475 TUR KAHRAMANMARAŞ 6 42½ 29,50 0 5
30 13 TOFAN İSMAİL 1765 TUR MARDİN 6 42½ 28,00 0 6
31 34 BEŞE İREM F 1695 TUR İSTANBUL U14 6 41 29,50 0 5
32 65 ATİK MUHAMMED İHSAN 1613 TUR ANTALYA U14 6 40½ 25,00 0 6
33 45 ÇALIŞKAN AHMET 1676 TUR GAZİANTEP 6 39 26,00 0 5
34 37 İLKBAHAR NİMET SERAY F 1692 TUR BİTLİS U14 6 38 26,50 0 4
35 46 ASLAN LİNA F 1669 TUR AYDIN 6 38 22,00 0 6
36 134 UÇAR BURAK 1363 TUR MALATYA 6 37½ 24,50 0 5
37 10 YANIKOĞLU ÖMER 1775 TUR GİRESUN 6 37 25,25 0 5
38 20 BALOĞLU DİLA F 1746 TUR MALATYA U14 6 36½ 25,25 0 5
39 55 SAZLIK MÜCAHİT 1636 TUR MALATYA 48 29,75 0 5
40 42 ODABAŞI NAİL 1683 TUR İSTANBUL U50 46½ 29,25 0 4
41 77 İNCE TAYLAN RÜZGAR 1583 TUR ADANA U14 44½ 28,75 0 4
42 86 KARAKURT OSMAN 1557 TUR MALATYA 44 25,00 0 5
43 106 EBRAHIMI REZA 1498 IRI İRAN U50 43½ 26,00 0 5
44 81 ERARSLAN OKAN 1570 TUR KAYSERİ 43½ 23,75 0 5
45 30 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1710 TUR ŞANLIURFA U14 42½ 26,25 0 4
46 56 ALAK AĞDAR 1633 TUR MALATYA 42 22,75 0 4
47 35 SEZİŞ DORUK 1694 TUR ISPARTA U14 41½ 25,00 0 3
48 14 GÖÇER ONUR SAYGIN 1758 TUR KAHRAMANMARAŞ 41½ 23,75 0 5
49 59 ALADAĞ BEGÜM F 1629 TUR MERSİN U14 40½ 24,75 0 5
50 24 ASLAN MUHAMMED SADIK 1727 TUR BURSA 40 25,00 0 3
51 69 ÖZDEMİR CEMRE F 1607 TUR KAHRAMANMARAŞ U14 40 24,75 0 5
52 16 İPEK YUNUS ENES 1753 TUR TOKAT 39 25,00 0 5
53 57 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1632 TUR ANKARA 39 21,50 0 5
54 2 ŞAMLI İBRAHİM 1795 TUR KAYSERİ U50 38½ 24,75 0 4
55 131 ALAN SALİH 1369 TUR MALATYA 38½ 23,25 0 5
56 54 ATEŞ MEHMET AZİZ 1644 TUR UŞAK 38½ 21,00 0 4
57 33 DEMİR HALİL İBRAHİM 1696 TUR MUŞ 5 47½ 25,00 0 5
58 80 BAYRAM ZEKİ 1572 TUR MALATYA 5 46½ 26,50 0 3
59 51 ŞENGÖL SUAT 1664 TUR VAN 5 46½ 24,25 0 4
60 50 KHALLOUF ABDALLAH 1664 LBN LÜBNAN 5 45½ 24,00 0 4
61 49 KARTAL EFE ONUR 1667 TUR ANTALYA U14 5 45 24,00 0 4
62 52 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1658 TUR MERSİN U10 5 45 23,25 0 4
63 53 YİĞİT FATİH 1647 TUR TRABZON 5 44½ 21,00 0 5
64 93 AYTEKİN BİLAL HAMDİ 1536 TUR MALATYA 5 43½ 22,00 0 4
65 62 ıAALI ABDELRAHMAN 1618 LBN LÜBNAN 5 43½ 20,50 0 5
66 38 SAĞLAM MİKDAT 1690 TUR MALATYA U50 5 43 22,00 0 3
67 9 ÜNAL YUSUF EVCİM 1777 TUR ÇORUM 5 41 22,25 0 4
68 47 GÜR DOĞAN 1669 TUR MARDİN 5 41 21,00 0 5
69 84 IŞIKVER GİRAY 1561 TUR SİVAS U14 5 40 18,75 0 4
70 135 NOVRUZOV SABIR 1361 AZE AZERBAYCAN U50 5 39½ 21,00 0 3
71 85 ATEŞ SÜLEYMAN 1560 TUR DİYARBAKIR 5 39½ 20,00 0 5
72 64 YILMAZ MUHAMMED 1614 TUR KARAMAN 5 39½ 19,50 0 5
73 88 BAYRAMOV ALADDIN 1554 AZE AZERBAYCAN U50 5 39½ 17,75 0 4
74 11 İLÇİN MURAT VEYSİ 1772 TUR SİİRT 5 39 21,50 0 5
75 58 ÖZNUR MUHAMMED ALİ 1631 TUR KIRIKKALE 5 38½ 20,00 0 3
76 68 DOĞAN OKTAY 1610 TUR MALATYA 5 38 18,75 0 4
77 97 ELGİN ÖMÜR 1517 TUR KARAMAN U14 5 37½ 21,50 0 5
78 159 ÖZDEMİR MUHAMMED FATİH 1250 TUR İSTANBUL 5 37½ 19,00 0 4
79 132 SARIALP ERKİN 1367 TUR KAYSERİ 5 37 18,75 0 4
80 102 KAYA ELİF F 1507 TUR KARAMAN U14 5 37 17,00 0 5
81 79 YURDAMLI (GÖRME) TAHSİN 1575 GESF İSTANBUL 5 36 19,50 0 4
82 70 ERGİN ABDULLAH 1605 TUR DİYARBAKIR U50 5 36 18,75 0 4
83 44 YURTSEVER SITAR 1678 TUR KAHRAMANMARAŞ 5 35½ 18,75 0 4
84 138 UĞRAŞAN OSMAN 1353 TUR HATAY 5 35½ 17,00 0 4
85 145 CİMCİK AHMET 1316 TUR ŞANLIURFA 5 34½ 16,00 0 5
86 92 ÇOKÇETİN TARIK BİLAL 1537 TUR MALATYA 5 33½ 16,00 0 3
87 60 ÖZMEN KEMAL 1629 TUR SAMSUN 5 33 17,00 0 5
88 75 DÜNDAR GÖKTUĞ 1595 TUR ANKARA U14 47 20,75 0 4
89 98 ÜNSAÇARER YİĞİT 1515 TUR ADANA U14 43½ 22,00 0 4
90 4 FAZLA ÖNDER ZAFER 1790 TUR ORDU 43 21,25 0 4
91 121 CİMCİK MEHMET 1438 TUR ŞANLIURFA 40 16,50 0 4
92 107 KOÇAK YASİN 1497 TUR İSTANBUL 39 18,25 0 4
93 103 YILMAZ HÜSEYİN 1504 TUR KÜTAHYA U50 38½ 17,00 0 4
94 90 AYDIN MEHMET ASAF 1540 TUR SİVAS U14 38 17,50 0 4
95 91 BAYCU ARDA 1540 TUR ANKARA U14 38 17,25 0 4
96 66 ÇENGEL EDİBE EYLÜL F 1613 TUR KARAMAN U14 38 15,50 0 3
97 104 CANKURT EMRULLAH 1501 TUR MALATYA 38 15,00 0 3
98 115 DEVECİ HÜSEYİN SAİD 1458 TUR ADIYAMAN U10 37½ 18,25 0 2
99 29 ZAVALSIZ ADEM 1714 TUR ORDU U50 37 20,00 0 4
100 140 ARKAN EGE 1346 TUR MERSİN U08 36½ 15,50 0 4
101 113 GÜRBÜZ TALHA ZÜBEYİR 1468 TUR ANKARA 36½ 15,50 0 2
102 82 ERDOĞAN CELALETTİN 1566 TUR ZONGULDAK 33 14,00 0 4
103 72 DEVECİ HALİT 1600 TUR KAYSERİ 4 48 22,25 0 2
104 105 ÜLGER MUHİTTİN 1501 TUR İSTANBUL 4 42 16,75 0 3
119 EVİN ABDULKERİM 1445 TUR BİTLİS U50 4 42 16,75 0 3
106 76 IŞIK İRFAN 1591 TUR BATMAN 4 42 15,00 0 4
107 18 AKKÖK DURDU 1748 TUR KAHRAMANMARAŞ 4 40½ 16,50 0 4
108 96 BULUNDU MEHMET AKİF 1519 TUR MALATYA 4 40 14,00 0 4
109 109 HATAMOV BAHADDIN 1491 AZE AZERBAYCAN U50 4 39½ 15,50 0 4
110 78 ERDEM EROL 1580 TUR ELAZIĞ U50 4 39 16,50 0 4
111 120 KOÇ AHMET 1445 TUR KARAMAN 4 39 14,25 0 3
112 110 ÖZER NUH 1489 TUR MALATYA 4 38½ 15,75 0 3
113 129 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1393 TUR MERSİN U08 4 38 16,00 0 4
114 126 SARİALİ ENGİN 1422 TUR TRABZON 4 37½ 12,50 0 4
115 73 SAKMAK KUTAY 1597 TUR GAZİANTEP U10 4 36½ 16,25 0 2
116 151 GÜRSU AHMET BURAK 1291 TUR ELAZIĞ 4 36½ 14,75 0 3
117 127 KARAKUŞ ALİ 1407 TUR ANKARA U14 4 36 14,75 0 3
118 99 SUNA VELİ DENİZ 1512 TUR KARAMAN U14 4 36 14,50 0 3
119 117 KARIMOV HASAN 1456 AZE AZERBAYCAN U50 4 35 11,50 0 4
120 31 ALKAN ŞÜKRÜ 1707 TUR ANKARA U50 4 34½ 15,00 0 3
121 183 ÖZTÜRK MEHMET KAYRA 1055 TUR TRABZON 4 34½ 13,00 0 4
122 128 YALÇIN KENAN 1403 TUR ŞANLIURFA 4 34 11,00 0 3
123 184 FİDAN MİRAY F 1035 TUR ANKARA 4 33½ 12,00 0 4
124 167 TEMEL NURCAN F 1225 TUR MARDİN 4 33 13,00 0 3
125 178 KONCA CEMAL KARAHAN 1128 TUR GAZİANTEP 4 32½ 13,00 0 3
126 89 ALKAÇ SERKAN 1542 TUR KIRIKKALE 4 32½ 9,50 0 3
127 161 MİKE ARDA EREN 1242 TUR ELAZIĞ 4 32 12,50 0 4
128 141 DAĞLI MEHMET ANIL 1337 TUR HATAY 4 31 9,00 0 4
129 116 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA F 1458 TUR MARDİN U14 4 29½ 11,00 0 4
130 171 KAYMAK VELİ 1185 TUR ADANA 4 29 13,50 0 2
131 118 ÖKMEN ÇAĞRI 1446 TUR KIRIKKALE 4 29 11,00 0 2
132 156 ATİK SAYİT 1255 TUR ANTALYA 4 28½ 8,50 0 3
133 149 TAY TARIK EMRE 1301 TUR MALATYA 41½ 18,00 0 2
134 153 KÜÇÜKÖZER ALİ 1289 TUR KOCAELİ 41 15,50 0 3
135 87 ÖZALP (GÖRME) MAHMUT 1557 GESF GÖRME ENGELLI 37½ 13,00 0 3
136 143 TURHAN MURAT 1322 TUR ELAZIĞ 36½ 12,50 0 3
137 111 ŞAHİN VEDAT 1489 TUR MUĞLA 35½ 12,00 0 3
138 162 AKÇİÇEK EJDER 1236 TUR ELAZIĞ 35 13,50 0 3
139 139 TETİK FURKAN 1347 TUR KIRIKKALE 35 9,75 0 3
140 169 GÜNGÖR CELİL KAAN 1221 TUR BOLU 34 10,50 0 1
141 157 AĞDELEN ZAFER 1253 TUR ANKARA U50 32 10,00 0 3
142 74 DURU ADEM 1596 TUR ADIYAMAN 31 9,50 0 3
143 164 SUNA YİĞİT EMRE 1235 TUR MERSİN U10 30½ 10,00 0 1
144 133 KOLKIZOĞLU DENİZ 1366 TUR MERSİN 29 8,25 0 3
145 165 ÇİFTÇİ FATMA İREM F 1227 TUR ELAZIĞ 28½ 7,00 0 3
146 83 KÖMÜR ABDULLAH 1564 TUR KAYSERİ 3 41½ 13,50 0 3
147 125 WCM KAVAL (WCM) ZEYNEP RÜYA F 1425 TUR VAN U10 3 40½ 12,50 0 3
148 100 BAYAR BEDİR 1511 TUR HATAY 3 38 9,00 0 3
149 158 İLEK KADİR BERTAN 1252 TUR KAYSERİ 3 37 12,00 0 3
150 152 AĞDELEN AYTEN CANDAN F 1289 TUR ANKARA 3 37 11,00 0 3
151 124 BAYAR MEHMET ALİ 1427 TUR HATAY 3 37 10,50 0 1
152 101 GÜLER YİĞİT BERKAY 1507 TUR KAYSERİ 3 35½ 9,50 0 3
153 146 BOZBEY SAİT SERDAR 1310 TUR MERSİN U50 3 35½ 8,00 0 3
154 181 AYYILDIZ LASER 1112 TUR MALATYA 3 35 11,50 0 3
155 148 TUNG ÖMER 1306 TUR BATMAN 3 35 11,25 0 2
156 147 TURHAN FATİH ENES 1307 TUR ELAZIĞ 3 35 9,50 0 3
157 136 KARA VOLKAN 1358 TUR AFYONKARAHİSAR 3 35 9,00 0 3
158 163 ARKAN MUSTAFA BAHRİ 1235 TUR MERSİN 3 33½ 7,50 0 2
159 166 BOZDEMİR ABDULKADİR 1225 TUR MALATYA 3 31 9,00 0 3
160 155 GÜLSEREN ALİ OSMAN 1271 TUR MALATYA 3 31 7,00 0 3
161 182 ÇAKIR ERKAN 1084 TUR ANTALYA 3 30 7,75 0 1
162 197 TAŞ KEMAL   TUR KAYSERİ 3 29 6,50 0 1
163 173 KARABAŞ SEDA NUR F 1172 TUR ANKARA 3 28 6,50 0 2
164 150 DURAN ZEREN F 1300 TUR KARAMAN U10 3 28 6,00 0 3
191 KARAKUŞ MUSTAFA   TUR ANKARA 3 28 6,00 0 3
166 176 BÜYÜKDAŞ (GÖRME) ŞERİF 1133 GESF MALATYA U50 3 27½ 5,00 0 3
167 179 DAĞDEMİR SERPİL F 1123 TUR GAZİANTEP 3 26½ 5,50 0 3
168 172 ÖZTÜRK BÜŞRA F 1185 TUR OSMANİYE 35 8,25 0 2
169 168 DENİZ EMRE TAYLAN 1224 TUR MALATYA 32½ 7,00 0 2
170 194 SEÇGİN FURKAN   TUR SİVAS 31½ 9,00 0 1
171 130 BİÇEN DEVRİM 1384 TUR DİYARBAKIR 30½ 5,00 0 2
172 154 ÇAVUŞ MELİH FIRAT 1272 TUR ADIYAMAN 22 2,50 0 1
173 114 KARADENİZ CAN 1464 TUR SİVAS 2 36½ 7,50 0 2
174 67 ALAN SONER 1612 TUR MALATYA 2 35½ 7,50 0 2
175 142 ÖZKAN ALİ 1328 TUR MALATYA 2 34½ 8,00 0 1
176 17 YILMAZ HASAN 1749 TUR ÇORUM 2 31½ 8,00 0 2
177 180 SARSILMAZ KEVSER F 1116 TUR SİİRT 2 30 4,50 0 1
178 144 ÖZTÜRK (GÖRME) ÖZGÜR 1320 GESF TRABZON 2 28½ 4,00 0 2
179 174 DALĞALİ EYÜP 1156 TUR SİİRT 2 28½ 2,00 0 2
180 186 KADI (GÖRME) METİN 1000 GESF TRABZON 2 27 3,00 0 1
181 190 FİDAN MELDA F   TUR ANKARA 2 24 2,00 0 1
182 187 ÇIPLAK LEYLA F 1000 TUR MALATYA 22 2,50 0 0
183 123 DİLEK ÖMER FARUK 1437 TUR MALATYA 1 34 3,00 0 1
184 63 ÇAKIR HİDAYET 1616 TUR ADIYAMAN 1 30½ 4,00 0 1
185 160 ULUTAŞ BARANSEL 1249 TUR MALATYA 1 30½ 3,00 0 0
186 122 YÜRÜK İDRİS 1438 TUR DİYARBAKIR 1 30½ 2,50 0 1
187 188 EDE ABDULAMED   TUR MALATYA 1 29½ 2,00 0 0
188 196 TAWEL IHAB   SYR SURİYE 1 29 2,00 0 1
189 185 ŞAHİNTÜRK MUHAMMED 1029 TUR MALATYA 1 27½ 2,00 0 1
190 177 GÜNAY HABİP 1128 TUR MALATYA U50 1 26½ 2,00 0 1
191 192 PEKTAŞ BÜYÜKTAŞ ZÜHRE F   TUR ADIYAMAN 1 26 2,50 0 0
192 108 KADAK ALİ FERZAN 1493 TUR MALATYA 0 28½ 0,00 0 0
193 170 YEKELER MUHAMMET 1196 TUR MALATYA 0 26½ 0,00 0 0
175 İLHAN ŞAHİN 1143 TUR MALATYA 0 26½ 0,00 0 0
195 27 KALKAN MESUT 1721 TUR KARAMAN 0 25½ 0,00 0 0
189 ERDEM İBRAHİM   TUR MALATYA 0 25½ 0,00 0 0
197 193 PEKTAŞ UMUT   TUR ADANA 0 25 0,00 0 0
Turkish Chess Federation © 2013