English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
MALATYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİ 6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
10 YAŞ
Final Sıra
SIRA B.NO. İSİM RTG FED İL TİP PUAN BH. SB Res. Vict
1 2 ÖZKAN YUSUF TAHA 1545 TUR KAHRAMANMARAŞ U10 8 48½ 46,50 0 8
2 1 KOÇU ARDA MERT 1639 TUR İZMİR U10 48½ 43,00 0 7
3 7 ERGUN MEHMET 1506 TUR ANKARA U10 7 48½ 36,50 0 7
4 17 KARTAL EGE MERT 1339 TUR ANTALYA U10 45½ 32,25 0 6
5 36 GANBARLI HUSEYN 1233 AZE AZERBAYCAN U10 40 29,25 0 6
6 15 TUTAR KEREM YAĞIZ 1383 TUR SİVAS U10 6 52½ 36,00 0 5
7 3 CİVELEK MEHMET EREN 1543 TUR ORDU U10 6 48½ 33,50 0 5
8 10 AKBAYIR EYMEN 1473 TUR MALATYA U10 6 42½ 27,00 0 6
9 12 YAŞAR MEHMET ALİ 1429 TUR SAMSUN U10 6 42 30,25 0 4
10 30 GABULOV ILKIN 1264 AZE AZERBAYCAN U10 6 42 25,50 0 4
11 6 ÜNAL BURAK KAYRA 1512 TUR MERSİN U10 6 40 26,50 0 5
12 27 KOCA ILGAZ 1280 TUR ADANA U10 6 35½ 21,25 0 5
13 5 GÜPLÜCE MELİH 1515 TUR ANKARA U10 48 30,00 0 4
14 8 ÖZANAT ARDA 1495 TUR SAMSUN U10 44½ 28,50 0 4
15 9 KARADAŞ HENA F 1474 TUR HATAY U10 44½ 25,75 0 5
16 14 BULMUŞ İREM DURU F 1416 TUR KARAMAN U10 44 25,50 0 4
17 4 GÜLLÜ EMİRHAN 1522 TUR İSTANBUL U10 43½ 27,00 0 4
18 26 ERDAL EYLÜL F 1280 TUR SAMSUN U10 39 20,75 0 5
19 34 SOYLU EREN 1239 TUR KONYA U10 36 21,00 0 4
20 13 TEKER ALİ 1419 TUR MERSİN U10 5 47½ 24,00 0 5
21 18 ÇOBAN TUNA 1339 TUR ANKARA U10 5 43½ 22,25 0 4
22 16 İZİ BETÜL CEMRE F 1357 TUR GAZİANTEP U10 5 43½ 22,00 0 4
23 22 YILMAZ BARIŞ ARDA 1315 TUR ADANA U10 5 43½ 21,00 0 4
24 45 ÇITAK YİĞİT TUNA 1130 TUR MERSİN U10 5 40 18,50 0 5
25 19 AKSU YUSUF ALP 1333 TUR İSTANBUL U10 5 39 20,00 0 5
26 32 ISMAYILOV ELCHIN 1245 AZE AZERBAYCAN U10 5 39 18,75 0 4
27 20 KOTAN EREN 1319 TUR ANTALYA U10 5 36 20,50 0 5
28 23 İNAN ZEYNEP ECRİN F 1300 TUR TRABZON U10 5 36 17,00 0 5
29 24 ÇETİNKAYA EREN 1299 TUR MALATYA U10 5 35½ 19,50 0 5
30 39 YILMAZ ARAS CEM 1177 TUR ANTALYA U10 5 34 14,00 0 5
31 11 BİLGİN KAAN BORA 1441 TUR SAKARYA U10 41½ 21,00 0 3
32 42 SALMANOV EMIL 1159 AZE AZERBAYCAN U10 37½ 18,00 0 4
33 51 YETER FİKRİ ALP 1110 TUR ELAZIĞ U10 37 16,75 0 3
34 35 TAHTALI KEREM 1237 TUR MALATYA U10 36 15,25 0 4
35 28 BİRBİLEN TUĞRA 1275 TUR GAZİANTEP U10 32 15,50 0 3
36 43 UZUN ATA SARP 1140 TUR MERSİN U10 4 45½ 21,00 0 3
37 33 KELEŞYILMAZ BEGÜM F 1244 TUR MALATYA U10 4 41 13,00 0 4
38 21 BABAYEV VUGAR 1317 AZE U10 4 38½ 16,00 0 3
39 40 ÇELİK ZÜMRA F 1173 TUR MERSİN U10 4 38 16,00 0 4
40 52 ARHIMOW MOHAMED SALEM 1096 TUR GAZİANTEP U10 4 38 15,25 0 3
41 37 ALKAN ECRİN F 1228 TUR MALATYA U10 4 37 14,00 0 4
42 49 AHMED ALHAC MUHAMMED 1110 TUR GAZİANTEP U10 4 37 12,00 0 4
43 38 GÖÇER DEFNE F 1178 TUR KAHRAMANMARAŞ U10 4 35½ 13,50 0 4
44 46 ARAS EFE 1127 TUR İZMİR U10 4 35½ 9,00 0 4
45 44 OĞUR ARDIL BEŞER 1136 TUR ŞANLIURFA U10 4 32½ 12,75 0 3
46 50 BAŞ DOĞU EREN 1110 TUR SAMSUN U10 4 32½ 12,00 0 4
47 31 DURU MÜSLÜM AKIN 1259 TUR ADIYAMAN U10 4 30½ 12,00 0 4
48 29 YÜCEKAYA AHMETCAN 1274 TUR SİVAS U10 42½ 15,75 0 3
49 25 KAYMAK UFUK 1293 TUR MERSİN U10 37 11,00 0 3
50 41 ÖZBEY ÖMÜR EFE 1166 TUR MALATYA U10 34½ 10,25 0 3
51 47 ALYAMAÇ YAVUZ KEREM 1117 TUR ELAZIĞ U10 31 9,75 0 3
52 57 KURT BATIKAN UTKU 1000 TUR ADANA U10 3 35 7,50 0 3
53 61 MUSTAFA ABDURRAHMAN   TUR GAZİANTEP U10 3 33 11,00 0 3
54 48 TELLAL CEREN F 1115 TUR ADIYAMAN U10 3 30½ 7,00 0 3
55 56 ÖZDEMİR EFE 1001 TUR KIRIKKALE U10 3 27 3,00 0 3
56 64 ÇALIŞKAN KAAN   TUR İSTANBUL U10 3 26½ 7,50 0 2
57 55 GÜLER RAVZA F 1025 TUR MALATYA U10 3 26½ 6,00 0 3
58 60 KOÇAK ÖMER HÜSEYİN   TUR MALATYA U10 30 9,25 0 1
59 54 ŞİŞMAN UTKU 1055 TUR MALATYA U10 2 31 5,50 0 2
60 59 BABACAN TAHA HÜSEYİN   TUR MALATYA U10 2 29½ 5,50 0 1
61 53 BİLGEN ATLAS 1076 TUR MALATYA U10 2 27 5,50 0 1
62 63 YÜCETÜRK ÇAĞAN   TUR MALATYA U10 1 22½ 4,50 0 0
63 58 AKDAĞ ONUR   TUR MALATYA U10 0 27 0,00 0 0
62 SAYGILI İSMAİL FIRAT   TUR MALATYA U10 0 27 0,00 0 0
Turkish Chess Federation © 2013