English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
MALATYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİ 6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ KALICI SPORCU LİSTESİ
Organizatör(ler) : MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, MALATYA GHSİM
Turnuva Direktörü : Cemal Gürsel TOY
Başhakem : (NA) Yılmaz ARARAT
Deputy Chief Arbiter : (NA)Hasan ÜNLÜ
Hakem : Abdullah ÇAPRAZ, Erhan KÖSEOĞLU, Ahmet İlker İNCİ
Şehir : MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT MERKEZİ
Tarih : 06.08.2018 'e 11.08.2018
Alfabetik liste
No. SNo. isim Rtg NRtg IRtg FED İl Dogumtarihi
1 21 ABISHLI OGHUZ 2158   2158 AZE AZERBAYCAN 00.00.2000
2 25 CM ACAR UTKU CENGİZ 2130 2089 2130 TUR MERSİN 13.08.2002
3 15 FM AĞDELEN HÜSEYİN CAN 2298 2194 2298 TUR BİTLİS 01.12.1999
4 51 AKDAĞ ÖMER AMİR 1891 1891 1791 TUR KAHRAMANMARAŞ 10.01.2002
5 46 AKTAŞ İLKER 1917 1917 1845 TUR MALATYA 25.05.1977
6 48 ALKAN FERMAN 1909 1909 1774 TUR MALATYA 15.06.2000
7 17 FM ANNABERDIEV BABAGELDI 2268 2268 2256 TUR TÜRKMENİSTAN 21.01.1980
8 59 ARNAS ENES BUĞRA 1829 1829 1709 TUR MERSİN 07.04.2005
9 60 ASLANHAN HALİS 1824 1824 1752 TUR MARDİN 10.10.1985
10 23 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2138 2097 2138 TUR MALATYA 10.03.2003
11 27 AYTEKİN MURAT EREN 2110 2110 2110 TUR GİRESUN 23.04.2002
12 22 BACAK MUHAMMED KAAN 2149 2149 2095 TUR HATAY 18.07.1993
13 9 GM BAGATUROV GIORGI 2396   2396 GEO GÜRCİSTAN 00.00.1964
14 36 BENK TOLGA TUGAY 1962 1962 1880 TUR HATAY 23.05.1994
15 10 WGM BIVOL ALINA F 2396   2396 RUS RUSYA 00.00.1996
16 40 BOZKAYA AZİZ 1956 1956 1862 TUR DİYARBAKIR 20.09.1971
17 49 CAM VEDAT 1909 1909 1861 TUR TÜRKİYE 00.00.1981
18 54 ÇATAL UKTENUR F 1866 1866 1850 TUR ŞANLIURFA 04.02.2002
19 34 ÇELEBİ ORHAN 1984 1984 1880 TUR SİİRT 20.04.1973
20 57 ÇIBLAKBAŞ SERTAN 1843 1843 1717 TUR HATAY 05.09.1997
21 63 ÇOBAN EREN ÇINAR 1800 1800 1726 TUR ANKARA 25.11.2006
22 52 DEMİR ZEKİ 1879 1879 1742 TUR ANTALYA 15.12.1970
23 39 DEMİRBAŞ EMRE 1957 1957 1903 TUR İSTANBUL 19.01.2003
24 31 DEMİRÇİN KASIM 2054 2054 1947 TUR SİİRT 01.07.1980
25 53 DÖNMEZ ÜNAL 1871 1850 1871 GESF MALATYA 28.07.1990
26 5 IM GHOLAMI ARYAN 2490   2490 IRI İRAN 00.00.2001
27 43 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1926 1926 1861 TUR ARTVİN 04.03.1968
28 28 GÜCİN ZAFER 2070 2070 2001 TUR OSMANİYE 20.07.1978
29 20 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2203 2203 2174 TUR İZMİR 29.04.2002
30 32 GÜNER SATİ EMRE 2051 2051 1959 TUR İZMİR 20.04.1979
31 33 HAJIYEV SHAHIN 2031 2031 1987 TUR KAHRAMANMARAŞ 27.12.1967
32 6 IM ISKANDAROV MISRATDIN 2486   2486 AZE AZERBAYCAN 00.00.1995
33 50 IŞIK KADRİ 1907 1907 1809 TUR GAZİANTEP 01.11.1989
34 38 IŞIK RECEP 1959 1959 1877 TUR HATAY 23.05.1993
35 8 IM JAVANBAKHT NIMA 2439   2439 IRI İRAN 00.00.1996
36 18 KARAOĞLAN DORUK 2234 2033 2234 TUR İSTANBUL 07.06.2004
37 11 FM KILIÇ EFE MERT 2317 2220 2317 TUR İZMİR 20.04.2000
38 61 KIZILTAŞ İNANÇ VEFA 1820 1820 1750 TUR BİTLİS 23.09.2001
39 41 KOÇ DOĞAN MEHMET 1947 1947 1797 TUR MALATYA 10.05.2002
40 55 KOÇAÇOĞLU AYHAN 1850 1850 1814 TUR ŞANLIURFA 20.01.2001
41 37 KOÇYİĞİT BUSE NAZ F 1960 1960 1950 TUR ANTALYA 23.03.2002
42 47 KURDAŞ HALİL İBRAHİM 1912 1912 1849 TUR KAHRAMANMARAŞ 31.12.1999
43 35 KÜRÜZ YUSUF 1982 1982 1909 TUR MALATYA 24.08.1980
44 62 MANGAL ALİ 1810 1810 1753 TUR SİİRT 15.09.1968
45 24 MECİT EMRE 2135 2135 2084 TUR SİVAS 03.05.1987
46 44 MEHTIYEV ELNUR 1926   1926 AZE 00.00.1995
47 3 GM MOSADEGHPOUR MASOUD 2525   2525 IRI İRAN 00.00.1997
48 16 WGM NARMIN KAZIMOVA F 2270   2270 AZE AZERBAYCAN 00.00.1993
49 56 NAZLI SERTAN 1845 1845 1769 TUR UŞAK 01.01.1996
50 14 FM NURI MURAD 2313   2313 AZE AZERBAYCAN 00.00.1997
51 42 ÖZCAN KADİR KUTAY 1931 1931 1859 TUR OSMANİYE 19.11.1998
52 29 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 2068 2030 2068 TUR İZMİR 04.03.2006
53 13 FM PARVIZ GASIMOV 2314   2314 AZE AZERBAYCAN 00.00.2000
54 45 PEKER SERDAR 1918 1918 1828 TUR TRABZON 25.09.1977
55 12 FM SEVGİ VOLKAN 2317 2286 2317 TUR ANKARA 07.04.1999
56 4 GM SHANAVA KONSTANTINE 2499   2499 GEO GÜRCİSTAN 00.00.1985
57 30 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2061 2061 2052 TUR BİTLİS 27.05.2002
58 58 TAZE BÜLENT 1836 1836 1719 TUR GAZİANTEP 17.11.1971
59 19 TOFAN İBRAHİM 2232 2232 2169 TUR KARAMAN 01.02.1967
60 2 GM VUGAR RASULOV 2526   2526 AZE AZERBAYCAN 00.00.1991
61 26 CM YAZICI UĞUR DOĞA 2130 2109 2130 TUR İSTANBUL 09.07.2000
62 7 GM ZAUR MAMMADOV 2468   2468 AZE AZERBAYCAN 00.00.1994
63 1 GM ZHIGALKO ANDREY 2558   2558 BLR BELARUS 00.00.1985
Turkish Chess Federation © 2013