English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
MALATYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİ 6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
B KATEGORİSİ
Tur 7 de 09.08.2018 da 16:00
MASA B.NO. İSİM RTG PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG B.NO.
1 22 TAY UĞUR CAN 1742 6 ½ - ½ 5 BULUT MUHAMMED 1793 3
2 6 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1783 5 0 - 1 5 İZİ EKREM 1701 32
3 137 NASIROV MAHIR 1353 5 1 - 0 5 ARABOĞA MESUT 1782 7
4 8 GÜR TUBA 1780 5 1 - 0 5 DEMİR HALİL İBRAHİM 1696 33
5 12 ÖZÇELİK OZAN 1767 5 1 - 0 5 GÜNGÖR CİHAN AKİF 1692 36
6 48 ORBAY MERT 1668 5 ½ - ½ 5 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1746 19
7 28 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1721 5 1 - 0 5 ŞENGÖL SUAT 1664 51
8 1 ALTUNDAL ARDA 1797 ½ - ½ ADSIZ MELİK BAVER 1688 39
9 56 ALAK AĞDAR 1633 0 - 1 ÇELİK CEM AKIN 1786 5
10 42 ODABAŞI NAİL 1683 ½ - ½ ADANMIŞ EZGİ 1754 15
11 195 SULEYMANOV ZAUR   1 - 0 ÇAĞLAR MEHMET HALİL 1744 21
12 26 AKSU SAVAŞ 1724 0 - 1 ZEYNALOV TURAL 1682 43
13 4 FAZLA ÖNDER ZAFER 1790 4 ½ - ½ 4 SAZLIK MÜCAHİT 1636 55
14 10 YANIKOĞLU ÖMER 1775 4 ½ - ½ 4 SOYDAN İNAN 1620 61
15 60 ÖZMEN KEMAL 1629 4 0 - 1 4 TOFAN İSMAİL 1765 13
16 20 BALOĞLU DİLA 1746 4 0 - 1 4 ıAALI ABDELRAHMAN 1618 62
17 71 SARİALİ FURKAN ANIL 1601 4 1 - 0 4 AYÇİÇEK ŞAHİN 1728 23
18 24 ASLAN MUHAMMED SADIK 1727 4 ½ - ½ 4 DÜNDAR GÖKTUĞ 1595 75
19 25 ÖZTEKİN AZAD 1727 4 1 - 0 4 IŞIK İRFAN 1591 76
20 30 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1710 4 1 - 0 4 BAYRAM ZEKİ 1572 80
21 34 BEŞE İREM 1695 4 0 - 1 4 ERARSLAN OKAN 1570 81
22 72 DEVECİ HALİT 1600 4 - - + 4 SAĞLAM MİKDAT 1690 38
23 40 HATIRLI UĞUR CAN 1688 4 ½ - ½ 4 NOVRUZOV SABIR 1361 135
24 77 İNCE TAYLAN RÜZGAR 1583 4 0 - 1 4 ÇİTİL FEYZULLAH 1687 41
25 86 KARAKURT OSMAN 1557 4 1 - 0 4 ÇALIŞKAN AHMET 1676 45
26 46 ASLAN LİNA 1669 4 0 - 1 4 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1522 95
27 102 KAYA ELİF 1507 4 0 - 1 4 KARTAL EFE ONUR 1667 49
28 94 SHAPOVALOVI VASIKO 1531 4 1 - 0 4 YİĞİT FATİH 1647 53
29 14 GÖÇER ONUR SAYGIN 1758 1 - 0 BAYCU ARDA 1540 91
30 90 AYDIN MEHMET ASAF 1540 0 - 1 İPEK YUNUS ENES 1753 16
31 98 ÜNSAÇARER YİĞİT 1515 1 - 0 ZAVALSIZ ADEM 1714 29
32 103 YILMAZ HÜSEYİN 1504 0 - 1 SEZİŞ DORUK 1694 35
33 121 CİMCİK MEHMET 1438 0 - 1 İLKBAHAR NİMET SERAY 1692 37
34 50 KHALLOUF ABDALLAH 1664 ½ - ½ ÜLGER MUHİTTİN 1501 105
35 52 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1658 1 - 0 EBRAHIMI REZA 1498 106
36 131 ALAN SALİH 1369 0 - 1 ALADAĞ BEGÜM 1629 59
37 66 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1613 ½ - ½ ÖZER NUH 1489 110
38 68 DOĞAN OKTAY 1610 ½ - ½ BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1475 112
39 70 ERGİN ABDULLAH 1605 ½ - ½ DEVECİ HÜSEYİN SAİD 1458 115
40 88 BAYRAMOV ALADDIN 1554 1 - 0 KÜÇÜKÖZER ALİ 1289 153
41 2 ŞAMLI İBRAHİM 1795 3 1 - 0 TAY TARIK EMRE 1301 149
42 100 BAYAR BEDİR 1511 3 0 - 1 3 İLÇİN MURAT VEYSİ 1772 11
43 18 AKKÖK DURDU 1748 3 1 - 0 3 GÜLER YİĞİT BERKAY 1507 101
44 109 HATAMOV BAHADDIN 1491 3 0 - 1 3 ALKAN ŞÜKRÜ 1707 31
45 116 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1458 3 0 - 1 3 GÜR DOĞAN 1669 47
46 54 ATEŞ MEHMET AZİZ 1644 3 ½ - ½ 3 KOÇ AHMET 1445 120
47 64 YILMAZ MUHAMMED 1614 3 1 - 0 3 BAYAR MEHMET ALİ 1427 124
48 117 KARIMOV HASAN 1456 3 0 - 1 3 ATİK MUHAMMED İHSAN 1613 65
49 119 EVİN ABDULKERİM 1445 3 0 - 1 3 ÖZDEMİR CEMRE 1607 69
50 129 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1393 3 1 - 0 3 SAKMAK KUTAY 1597 73
51 126 SARİALİ ENGİN 1422 3 1 - 0 3 ERDEM EROL 1580 78
52 134 UÇAR BURAK 1363 3 1 - 0 3 KÖMÜR ABDULLAH 1564 83
53 84 IŞIKVER GİRAY 1561 3 1 - 0 3 YALÇIN KENAN 1403 128
54 136 KARA VOLKAN 1358 3 0 - 1 3 ATEŞ SÜLEYMAN 1560 85
55 92 ÇOKÇETİN TARIK BİLAL 1537 3 ½ - ½ 3 AKÇİÇEK EJDER 1236 162
56 93 AYTEKİN BİLAL HAMDİ 1536 3 1 - 0 3 SARIALP ERKİN 1367 132
57 145 CİMCİK AHMET 1316 3 0 - 1 3 BULUNDU MEHMET AKİF 1519 96
58 158 İLEK KADİR BERTAN 1252 3 0 - 1 3 ELGİN ÖMÜR 1517 97
59 181 AYYILDIZ LASER 1112 3 0 - 1 3 SUNA VELİ DENİZ 1512 99
60 113 GÜRBÜZ TALHA ZÜBEYİR 1468 0 - 1 ÜNAL YUSUF EVCİM 1777 9
61 44 YURTSEVER SITAR 1678 ½ - ½ KARAKUŞ ALİ 1407 127
62 139 TETİK FURKAN 1347 0 - 1 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1632 57
63 58 ÖZNUR MUHAMMED ALİ 1631 1 - 0 BİÇEN DEVRİM 1384 130
64 74 DURU ADEM 1596 0 - 1 TURHAN MURAT 1322 143
65 79 YURDAMLI (GÖRME) TAHSİN 1575 ½ - ½ GÜRSU AHMET BURAK 1291 151
66 148 TUNG ÖMER 1306 0 - 1 ERDOĞAN CELALETTİN 1566 82
67 104 CANKURT EMRULLAH 1501 1 - 0 AĞDELEN ZAFER 1253 157
68 111 ŞAHİN VEDAT 1489 0 - 1 ÖZDEMİR MUHAMMED FATİH 1250 159
69 163 ARKAN MUSTAFA BAHRİ 1235 2 1 - 0 2 ÖZALP (GÖRME) MAHMUT 1557 87
70 164 SUNA YİĞİT EMRE 1235 2 + - - 2 KARADENİZ CAN 1464 114
71 167 TEMEL NURCAN 1225 2 1 - 0 2 ÖKMEN ÇAĞRI 1446 118
72 133 KOLKIZOĞLU DENİZ 1366 2 1 - 0 2 BOZDEMİR ABDULKADİR 1225 166
73 138 UĞRAŞAN OSMAN 1353 2 1 - 0 2 GÜNGÖR CELİL KAAN 1221 169
74 141 DAĞLI MEHMET ANIL 1337 2 1 - 0 2 BÜYÜKDAŞ (GÖRME) ŞERİF 1133 176
75 171 KAYMAK VELİ 1185 2 + - - 2 ÖZKAN ALİ 1328 142
76 173 KARABAŞ SEDA NUR 1172 2 0 - 1 2 BOZBEY SAİT SERDAR 1310 146
77 147 TURHAN FATİH ENES 1307 2 1 - 0 2 FİDAN MİRAY 1035 184
78 191 KARAKUŞ MUSTAFA   2 0 - 1 2 AĞDELEN AYTEN CANDAN 1289 152
79 155 GÜLSEREN ALİ OSMAN 1271 2 1 - 0 2 DALĞALİ EYÜP 1156 174
80 178 KONCA CEMAL KARAHAN 1128 2 1 - 0 2 ATİK SAYİT 1255 156
81 161 MİKE ARDA EREN 1242 2 0 - 1 2 ÖZTÜRK MEHMET KAYRA 1055 183
82 194 SEÇGİN FURKAN   2 ½ - ½ ALKAÇ SERKAN 1542 89
83 172 ÖZTÜRK BÜŞRA 1185 0 - 1 KOÇAK YASİN 1497 107
84 140 ARKAN EGE 1346 1 - 0 ÇAKIR ERKAN 1084 182
85 165 ÇİFTÇİ FATMA İREM 1227 1 - 0 DENİZ EMRE TAYLAN 1224 168
86 144 ÖZTÜRK (GÖRME) ÖZGÜR 1320 1 1 - 0 1 SARSILMAZ KEVSER 1116 180
87 190 FİDAN MELDA   1 0 - 1 1 DURAN ZEREN 1300 150
88 177 GÜNAY HABİP 1128 1 - - + 1 KADI (GÖRME) METİN 1000 186
89 179 DAĞDEMİR SERPİL 1123 1 1 - 0 1 TAŞ KEMAL   197
90 192 PEKTAŞ BÜYÜKTAŞ ZÜHRE   1 0 - 1 ½ ÇAVUŞ MELİH FIRAT 1272 154
187 ÇIPLAK LEYLA 1000 ½ 1 - - Tur  
                   
                   
                   
                   
Turkish Chess Federation © 2013