English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner_kayit2

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1

Arşiv


  Save as Excel
5th International Golden Apricot Chess Tournament
* Category -A- *
 
Organizatör(ler) : Turkish Chess Federation & Malatya GHSIM & Malatya Municipality
Turnuva Direktörü : Cemal Gürsel TOY
Başhakem : NA Kurtuluş CABBAROĞLU (ID:34533613)
Hakem : NA Yılmaz ARARAT (ID:34554025)
Şehir : Municipality Art Centre Foyer (Beside Municipality) / Malatya
Rating-Ø : 2028
Tarih : 25.08.2017 'e 30.08.2017
 
Baslangic siralamasi listesi
 
SNo. İsim NRtg IRtg FED Şehir Tip Fide-No.
1 GM SOLODOVNICHENKO YURI   2586 UKR 14104369
2 GM ZHIGALKO ANDREY   2571 BLR 13502247
3 GM IDANI POUYA   2569 IRI 12510130
4 GM QUPARADZE GIGA   2528 GEO 13602250
5 IM HAMITEVICI VLADIMIR   2512 MDA 13902393
6 GM SHANAVA KONSTANTINE   2504 GEO 13601784
7 GM MAGHALASHVILI DAVIT   2500 GEO 13602276
8 IM YILMAZYERLİ MERT 2479 2478 TUR MANİSA 6305962
9 GM BENIDZE DAVIT   2476 GEO 13603086
10 IM NAGY GABOR   2472 HUN 737119
11 BERADZE IRAKLI   2467 GEO 13604597
12 IM ASADLI VUGAR   2457 AZE 13405764
13 GM MAMMADOV ZAUR   2424 AZE 13401033
14 FM GADIMBAYLI ABDULLA   2412 AZE 13404938
15 IM KURAYAN RUSLAN   2410 UKR 14120615
16 IM STETS DMITRY   2408 UKR 14104547
17 GUSEYNOV ALIHAN   2399 UZB 14202875
18 BASHIROV TEYMUR   2397 AZE 13430181
19 IM BASHIRLI NAIL   2345 AZE 13406809
20 WGM BIVOL ALINA F   2337 RUS 4100123
21 IM CHIGHLADZE IVERI   2334 GEO 13602039
22 FM MGELADZE TAMAZ   2328 GEO 13601202
23 FM ÇITAK SELİM 2328 2306 TUR İSTANBUL 6301819
24 IM BABAYEV TALIB   2301 AZE 13401432
25 FM BÜYÜKAŞIK DİYAP 2258 2285 TUR ÇANAKKALE 6319602
26 DOĞAN ALİ EKBER 2281 2133 TUR MALATYA 6304540
27 FM BAYRAMOV ELVIN   2254 AZE 13406655
28 BAYRAMOV ZAUR   2207 AZE 13405080
29 TOFAN İBRAHİM 2206 2194 TUR KARAMAN S50 6301150
30 WIM TERELADZE SOPIKO F   2182 GEO 13600486
31 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2130 2013 TUR İZMİR 6381383
32 BARCHUK IRINA F   2129 UKR 14119005
33 KEREM HALİL ÖZGÜN 2085 2116 TUR KARAMAN 6348475
34 YAVER FAİK EMRE 2113 2071 TUR ANKARA 6329969
35 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2054 2104 TUR İSTANBUL 6361102
36 ALAZ AHMET EFEKAN 2092 2048 TUR İZMİR 6326005
37 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2077 2033 TUR BİTLİS 6359906
38 DEMİRÇİN KASIM 2072 1988 TUR İZMİR 6306098
39 ISGANDAROV SHAHRIYAR   2071 AZE 13405993
40 YASİN HÜR 2069 1982 TUR İZMİR S50 6300170
41 KILIÇ İHSAN 2057 2009 TUR MERSİN 6305334
42 KARA YANKI 2050 1993 TUR İZMİR 6370306
43 HAJIYEV SHAHIN 2039 2006 TUR KAHRAMANMARAŞ S50 13401238
44 ARSLAN ERDAL 2038 1972 TUR HATAY 6318916
45 TURAN ASIM 2005 2037 TUR İSTANBUL 6363881
46 ÇELEBİ ORHAN 2018 1939 TUR SİİRT 6306101
47 DÖNER MUSTAFA 2003 1891 TUR GAZİANTEP 6330215
48 KILIÇ CİHAN 1985 1996 TUR MERSİN 34557237
49 KÜRÜZ YUSUF 1988 1903 TUR MALATYA 6307477
50 RAHIMLI ILKIN   1988 AZE 13401394
51 MAMMADOV MUSTAFA   1982 AZE 13403931
52 CM ACAR UTKU CENGİZ 1980 1892 TUR GİRESUN 6358900
53 BOZKAYA AZİZ 1979 1872 TUR DİYARBAKIR 6306497
54 AKTAŞ İLKER 1975 1905 TUR MALATYA 6306152
55 ÖZTEKİN MEHMET METİN 1949 1858 TUR MARDİN 6358829
56 ÇAM VEDAT 1931 1824 TUR MARDİN 6383424
57 MAMMADOVA AYSEL F   1928 AZE 13402161
58 YALÇIN ÖZGÜN 1924 1871 TUR HATAY 6336400
59 YENER CEMİL 1918 1823 TUR KAHRAMANMARAŞ 6305474
60 IŞIK RECEP 1917 1841 TUR GAZİANTEP 6317073
61 YASSIBAĞ İPEK ASLI F 1916 1880 TUR İZMİR 6342400
62 KOÇ DOĞAN MEHMET 1912 1786 TUR MALATYA 6381553
63 DÖNMEZ ÜNAL 1852 1905 TUR MALATYA GSF 6368077
64 ALKAN FERMAN 1895 1768 TUR MALATYA 34593543
65 YUNGUCU ARDA 1880 1802 TUR ANTALYA 6349382
66 WCM İNCE SAFİYE ÖYKÜ F 1868 1825 TUR ANKARA 6391222
67 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1847 1868 TUR ADANA 34502904
68 YÜKSEL DAVUT CAN 1864 1793 TUR İZMİR 6377777
69 İYİOL MEHMET 1863 1848 TUR BURSA 6356265
70 CM ANSAT ALDIYAR   1855 KAZ 13715658
71 SARITAŞ ERDEM 1855 1786 TUR MALATYA 6347223
72 IŞIK EŞREF 1853 1772 TUR ELAZIĞ 34519971
73 AKDAĞ ÖMER AMİR 1850 1724 TUR KAHRAMANMARAŞ 6374808
74 ARABOĞA MESUT 1848 1690 TUR BİTLİS 6317898
75 ATAŞ YUNUS 1839 1732 TUR ANTALYA 6319297
76 HATİPOĞLU METİN 1838 1758 TUR KOCAELİ S50 6302017
77 KOÇYİĞİT BUSE NAZ F 1836 1804 TUR KARAMAN 6380840
78 TAZE BÜLENT 1835 1714 TUR GAZİANTEP 6322190
79 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 1833 1787 TUR İZMİR 34550216
80 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1825 1772 TUR MERSİN 6381006
81 ERGİN MEHMET CEVAT 1818   TUR DİYARBAKIR S50 44593643
82 ÇATAL UKTENUR F 1818 1738 TUR GİRESUN 34504290
83 IŞIK KADRİ 1813 1709 TUR GAZİANTEP 6344453
84 MATARACI ÖMER BARANSEL 1809 1688 TUR ELAZIĞ 6327451
85 GÜR TUBA F 1792 1765 TUR MARDİN 34553495
86 ÇELİK ERDİNÇ 1788 1715 TUR SİİRT 6383432
87 WCM BAGHIROVA KHATUN F   1787 AZE 13403753
88 DOĞAN UĞUR 1780 1721 TUR ELAZIĞ 34559140
89 ALBAY KORAYCAN 1777 1701 TUR KOCAELİ 6300766
90 KARIMOV JOSHGUN   1765 AZE 13404458
91 ÇELİK EYLÜL F 1765 1642 TUR İSTANBUL 34505792
92 SARGINALP TUNA 1763 1584 TUR ADIYAMAN 34559566
93 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1757 1708 TUR ISPARTA 34570683
94 ADIGÜZEL UFUK ALP 1755 1713 TUR MERSİN 6394159
95 KAPLAN CEM AZAD 1751 1658 TUR TUNCELİ 6383483
96 ADSIZ MELİK BAVER 1689 1749 TUR BOLU 6379583
97 ALTUĞ SERTAÇ 1748 1646 TUR MERSİN 6346898
98 TÜRKMEN ATABERK 1743 1718 TUR ANKARA 34564888
99 SAĞLAM MİKDAT 1741 1606 TUR MALATYA 6347207
100 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1734 1612 TUR MERSİN 34599703
101 ŞAHİN TAHA 1733 1624 TUR MERSİN 34567623
102 ÇOPUR BÜLENT 1731 1564 TUR SAKARYA 44523041
103 ALPMAN GÖKAY EVREN 1730 1630 TUR MALATYA 6318762
104 GÖÇER ONUR SAYGIN 1719 1600 TUR KAHRAMANMARAŞ 34571760
105 SÜRAL CEREN F 1718 1608 TUR KARAMAN 34534377
106 UÇUCU SALİH 1711 1699 TUR KAHRAMANMARAŞ 6346812
107 TEMEL MUSTAFA 1709 1493 TUR KARAMAN 34512357
108 İZİ EKREM 1706 1646 TUR GAZİANTEP 6320252
                   
                   
                   
.
Turkish Chess Federation © 2013