English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner_kayit2

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1

Arşiv


  Save as Excel
5th International Golden Apricot Chess Tournament
* -U8- *
 
Organizatör(ler) : Turkish Chess Federation & Malatya GHSIM & Malatya Municipality
Turnuva Direktörü : Cemal Gürsel TOY
Başhakem : NA Kurtuluş CABBAROĞLU (ID:34533613)
Hakem : NA Yılmaz ARARAT (ID:34554025)
Şehir : Municipality Art Centre Foyer (Beside Municipality) / Malatya
Rating-Ø : 1160
Tarih : 25.08.2017 'e 30.08.2017
 
Baslangic siralamasi listesi
 
SNo. İsim NRtg IRtg FED Şehir Fide-No.
1 BÜYÜK ELVİN ESMA F 1465 1225 TUR İSTANBUL 44505116
2 KARACAN ARDA TUNA 1465   TUR SAKARYA 44581599
3 GÜZEL EREN 1437 1286 TUR ANKARA 34599223
4 BAKIMLI HÜSEYİN 1385   TUR HATAY 44556594
5 AKBAYIR EYMEN 1379   TUR MALATYA 44580959
6 GÜPLÜCE MELİH 1358   TUR ANKARA 44537700
7 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1327   TUR GAZİANTEP  
8 TUTAR KEREM YAĞIZ 1319   TUR SİVAS 44537824
9 ÇEKİLMEZ ARDA 1312   TUR GAZİANTEP  
10 TUGOLBAEV DASTAN 1311 1286 TUR ADANA 44537891
11 SAKMAK KUTAY 1307   TUR GAZİANTEP 44581939
12 TOPRAK EKIN DENIZ 1305   TUR SIVAS 44582064
13 ÜNÜVAR KAAN 1304   TUR İSTANBUL 44591900
14 YALÇIN BERİL F 1269   TUR ELAZIĞ 44538669
15 ŞAHAN İSMAİL EVRİM 1237   TUR GAZİANTEP 44581998
16 UYGUN AHMET SELİM 1233   TUR GAZİANTEP 44582153
17 KAYAALP ENES 1215   TUR İSTANBUL  
18 GEDİKKAYA HASAN DEMİR 1214   TUR GAZİANTEP  
19 SUNA YİĞİT EMRE 1202 1066 TUR MERSİN 44508590
20 SEYHAN PELİN F 1187   TUR GÜMÜŞHANE 44582781
21 ÇELİK AHMET ARİF 1177   TUR HATAY 44581181
22 BİRBİLEN TUĞRA 1175   TUR GAZİANTEP 44581149
23 JABBARLI OGHUZ   1164 AZE 13418394
24 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1158   TUR MERSİN 44532687
25 ALIYEV YAGUB   1156 AZE 13424777
26 ŞİRİKÇİ SEDAT EMRE 1151   TUR BATMAN  
27 YILMAZ YAŞAM 1144   TUR HATAY  
28 ÖNCEL UMUT 1136   TUR ELAZIĞ  
29 BOZDAĞ HASAN ALİ 1122   TUR İSTANBUL  
30 ERBAŞ ALİ İMRAN 1113   TUR HATAY 44556675
31 GÖÇER DEFNE F 1112   TUR KAHRAMANMARAŞ 44500661
32 KAYA ECE SU F 1106   TUR MERSİN  
33 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN F 1103   TUR ELAZIĞ  
34 ŞEN MEHMET SERHAT 1089   TUR GAZİANTEP  
35 TOPRAK MERT 1086   TUR ADANA 44544103
36 KARAFAKIOĞLU KEMAL 1067   TUR HATAY  
37 KILIÇ EGE 1064   TUR HATAY  
38 MUMCU KEREM 1063   TUR KAYSERİ  
39 TAŞ RÜZGAR 1059   TUR KAHRAMANMARAŞ  
40 AKGEYİK HACI BAYRAM 1054   TUR MALATYA  
41 ELMAS CAN KEREM 1053   TUR GAZİANTEP  
42 ERİŞ SARP ARAS 1050   TUR TEKİRDAĞ  
43 BİLGEN ATLAS 1042   TUR MALATYA  
44 GÖKAY ALİ BATU 1038   TUR MALATYA  
45 KUMSAL KEREM ZAHİD 1032   TUR MALATYA  
46 KOYUNCU ÖMER ARDA 1031   TUR ANKARA  
47 TAŞ ÇINAR 1018   TUR KAHRAMANMARAŞ  
48 ERSOY RAHMİ EFE 1017   TUR MERSİN 44588895
49 ÖZEN ELVİN NAZLI F 1016   TUR ELAZIĞ 44590326
50 BIÇAK MEHMET GİRAYHAN 1000   TUR ELAZIĞ 44581122
51 ALAN MİRAÇ     TUR MALATYA  
52 DEMİRHAN SAFİYE DOĞA F     TUR SİVAS  
53 HAZER DURU F     TUR MERSİN  
54 KILIÇ ABDULLAH     TUR SİİRT  
55 TÜRKOĞLU MAHMUT EYMEN     TUR HATAY  
               
               
               
.
Turkish Chess Federation © 2013