English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner_kayit2

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1

Arşiv


  Save as Excel
5th International Golden Apricot Chess Tournament
* -U10- *
 
Organizatör(ler) : Turkish Chess Federation & Malatya GHSIM & Malatya Municipality
Turnuva Direktörü : Cemal Gürsel TOY
Başhakem : NA Kurtuluş CABBAROĞLU (ID:34533613)
Hakem : NA Yılmaz ARARAT (ID:34554025)
Şehir : Municipality Art Centre Foyer (Beside Municipality) / Malatya
Rating-Ø : 1217
Tarih : 25.08.2017 'e 30.08.2017
 
Baslangic siralamasi listesi
 
SNo. İsim NRtg IRtg FED Şehir Fide-No.
1 BÜYÜK ECRİN EFSA F 1652 1418 TUR ORDU 44505175
2 POLAT ALİ GÖRKEM 1640 1490 TUR KARAMAN 34588302
3 KAYA NEHAR BARIŞ 1456 1358 TUR İZMİR 34589112
4 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 TUR ANTALYA 44528710
5 İNCE TAYLAN RÜZGAR 1441   TUR ADANA 44513089
6 TUGOLBAEV AKTAN 1440 1137 TUR ADANA 34586318
7 ŞAHİN HÜSEYİN 1439 1327 TUR MERSİN 34588353
8 SUNA VELİ DENİZ 1436 1236 TUR KARAMAN 34508139
9 ÇAĞLAR ATA ARDA 1403 1153 TUR MERSİN 34567534
10 ALLAHVERDIYEV ZAHID   1398 AZE 13413473
11 ERBAŞ ELİFSU F 1379   TUR HATAY 34565728
12 YILDIZ SERHAT 1354 1376 TUR ADANA 44538090
13 KAYA MEHMET ERTUĞRUL 1362 1319 TUR GAZİANTEP 44513240
14 KÖSEOĞLU İLYAS 1353   TUR MALATYA 44536674
15 GABULOV ILKIN   1328 AZE 13418416
16 ÇANKAYA AZRA F 1324 1219 TUR ISPARTA 44538138
17 GÜRSU SUNGUR 1312   TUR ELAZIĞ  
18 KİRAZ ELİF F 1303 1266 TUR ADANA 44560753
19 HUMBATOVA NAZLI F   1293 AZE 13416839
20 BEŞE ARDA 1285 1091 TUR ADANA 44504543
21 BASTEM YUSUF 1275   TUR KAHRAMANMARAŞ 44556993
22 ALKAN ECRİN F 1266   TUR MALATYA 44518587
23 HEPSAĞ DANİYEL 1254 1061 TUR ADANA 44515316
24 YILMAZ BARIŞ ARDA 1247   TUR ADANA 44553668
25 DEMİR MEHMET MERT 1237   TUR ELAZIĞ 44515286
26 ALAN MİRAÇ 1222   TUR KARAMAN  
27 ÇOKPARLAMIŞ KAĞAN 1221   TUR KAHRAMANMARAŞ  
28 ÇETİNKAYA EREN 1216   TUR MALATYA  
29 MAMMADOV FAMIL   1212 AZE 13419200
30 EYİTMİŞ ASYA LEMAN F 1199 1099 TUR KAHRAMANMARAŞ 44590512
31 ÖTER ELİF F 1197   TUR KAHRAMANMARAŞ 44500785
32 ÖZBEY ÖMÜR EFE 1188   TUR MALATYA  
33 ARI HASANCAN 1185   TUR ANKARA 34590447
34 POLAT ÇAĞLA DENİZ F 1173   TUR HATAY 44503091
35 NAY BERK 1101 1162 TUR KKTC 34580654
36 KÖSE SALİH 1159   TUR KAHRAMANMARAŞ  
37 EKİCİ ŞAMİL 1150   TUR KAHRAMANMARAŞ 44560150
38 DURAN ZEREN F 1149   TUR MERSİN 44559470
39 FARAJOV ALI   1146 AZE 13424866
40 İMREK EGE 1131   TUR MALATYA  
41 ÖZKAN AYTUĞ 1120   TUR ELAZIĞ 44558880
42 İNCE FATMA ÖVGÜM F 1118   TUR BURSA 34591664
43 AYDIN DELFİN F 1107   TUR İZMİR 44517718
44 ŞEKER GÖKHAN 1098   TUR KKTC 44559070
45 GÜLER GÖRKEM 1094   TUR HATAY  
46 ŞİRELİ EMRE 1076   TUR MALATYA  
47 TAHTALI KEREM 1073   TUR MALATYA 44559100
48 ÇOBANOĞLU SAMET 1072   TUR MALATYA  
49 ŞİŞMAN UTKU 1061   TUR MALATYA  
50 ÇOKPARLAMIŞ TUĞÇE F 1045   TUR KAHRAMANMARAŞ  
51 EKŞİ KURTULUŞ EFE 1043   TUR HATAY 44589557
52 OĞUR ARDIL BEŞER 1041   TUR ŞANLIURFA 44558740
53 ÖTER ESMANUR F 1000   TUR KAHRAMANMARAŞ 44500793
54 ŞENER BATIKAN 1000   TUR HATAY  
55 AYAZ SEMRA F     TUR MARDİN  
56 AYDEN ALYA NEHİR F     TUR ELAZIĞ  
57 BİLGE AHMET KEREM     TUR MALATYA  
58 GÜNEŞ YUSUF KAĞAN     TUR KAHRAMANMARAŞ  
59 ÇALIŞKAN NURHAN     TUR ADIYAMAN  
60 ÇİTİL EMRULLAH     TUR MALATYA  
               
               
               
.
Turkish Chess Federation © 2013