English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
MALATYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİ 6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
B KATEGORİSİ
Tur 8 de 10.08.2018 da 10:00
MASA B.NO. İSİM RTG PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG B.NO.
1 8 GÜR TUBA 1780 6 1 - 0 TAY UĞUR CAN 1742 22
2 32 İZİ EKREM 1701 6 ½ - ½ 6 ÖZÇELİK OZAN 1767 12
3 137 NASIROV MAHIR 1353 6 0 - 1 6 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1721 28
4 3 BULUT MUHAMMED 1793 ½ - ½ ZEYNALOV TURAL 1682 43
5 5 ÇELİK CEM AKIN 1786 ½ - ½ ORBAY MERT 1668 48
6 19 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1746 0 - 1 SULEYMANOV ZAUR   195
7 41 ÇİTİL FEYZULLAH 1687 5 ½ - ½ 5 ALTUNDAL ARDA 1797 1
8 39 ADSIZ MELİK BAVER 1688 5 1 - 0 5 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1783 6
9 7 ARABOĞA MESUT 1782 5 1 - 0 5 ODABAŞI NAİL 1683 42
10 13 TOFAN İSMAİL 1765 5 1 - 0 5 KARTAL EFE ONUR 1667 49
11 15 ADANMIŞ EZGİ 1754 5 1 - 0 5 ıAALI ABDELRAHMAN 1618 62
12 51 ŞENGÖL SUAT 1664 5 0 - 1 5 ÖZTEKİN AZAD 1727 25
13 81 ERARSLAN OKAN 1570 5 ½ - ½ 5 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1710 30
14 33 DEMİR HALİL İBRAHİM 1696 5 0 - 1 5 SHAPOVALOVI VASIKO 1531 94
15 36 GÜNGÖR CİHAN AKİF 1692 5 1 - 0 5 KARAKURT OSMAN 1557 86
16 95 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1522 5 1 - 0 5 SAĞLAM MİKDAT 1690 38
17 71 SARİALİ FURKAN ANIL 1601 5 1 - 0 FAZLA ÖNDER ZAFER 1790 4
18 10 YANIKOĞLU ÖMER 1775 ½ - ½ ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1658 52
19 55 SAZLIK MÜCAHİT 1636 1 - 0 GÖÇER ONUR SAYGIN 1758 14
20 16 İPEK YUNUS ENES 1753 1 - 0 ALAK AĞDAR 1633 56
21 21 ÇAĞLAR MEHMET HALİL 1744 1 - 0 BAYRAMOV ALADDIN 1554 88
22 61 SOYDAN İNAN 1620 1 - 0 ASLAN MUHAMMED SADIK 1727 24
23 75 DÜNDAR GÖKTUĞ 1595 0 - 1 AKSU SAVAŞ 1724 26
24 35 SEZİŞ DORUK 1694 ½ - ½ NOVRUZOV SABIR 1361 135
25 37 İLKBAHAR NİMET SERAY 1692 1 - 0 ÜNSAÇARER YİĞİT 1515 98
26 59 ALADAĞ BEGÜM 1629 0 - 1 HATIRLI UĞUR CAN 1688 40
27 77 İNCE TAYLAN RÜZGAR 1583 4 ½ - ½ 4 ŞAMLI İBRAHİM 1795 2
28 11 İLÇİN MURAT VEYSİ 1772 4 1 - 0 4 ERGİN ABDULLAH 1605 70
29 80 BAYRAM ZEKİ 1572 4 1 - 0 4 AKKÖK DURDU 1748 18
30 85 ATEŞ SÜLEYMAN 1560 4 0 - 1 4 BALOĞLU DİLA 1746 20
31 23 AYÇİÇEK ŞAHİN 1728 4 1 - 0 4 IŞIK İRFAN 1591 76
32 97 ELGİN ÖMÜR 1517 4 0 - 1 4 BEŞE İREM 1695 34
33 45 ÇALIŞKAN AHMET 1676 4 1 - 0 4 IŞIKVER GİRAY 1561 84
34 99 SUNA VELİ DENİZ 1512 4 0 - 1 4 ASLAN LİNA 1669 46
35 47 GÜR DOĞAN 1669 4 0 - 1 4 AYTEKİN BİLAL HAMDİ 1536 93
36 110 ÖZER NUH 1489 4 0 - 1 4 KHALLOUF ABDALLAH 1664 50
37 53 YİĞİT FATİH 1647 4 1 - 0 4 BULUNDU MEHMET AKİF 1519 96
38 105 ÜLGER MUHİTTİN 1501 4 0 - 1 4 ÖZMEN KEMAL 1629 60
39 112 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1475 4 1 - 0 4 YILMAZ MUHAMMED 1614 64
40 65 ATİK MUHAMMED İHSAN 1613 4 1 - 0 4 KAYA ELİF 1507 102
41 115 DEVECİ HÜSEYİN SAİD 1458 4 ½ - ½ 4 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1613 66
42 134 UÇAR BURAK 1363 4 1 - 0 4 DOĞAN OKTAY 1610 68
43 69 ÖZDEMİR CEMRE 1607 4 1 - 0 4 SARİALİ ENGİN 1422 126
44 9 ÜNAL YUSUF EVCİM 1777 1 - 0 4 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1393 129
45 29 ZAVALSIZ ADEM 1714 0 - 1 EBRAHIMI REZA 1498 106
46 104 CANKURT EMRULLAH 1501 0 - 1 ATEŞ MEHMET AZİZ 1644 54
47 57 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1632 1 - 0 CİMCİK MEHMET 1438 121
48 120 KOÇ AHMET 1445 ½ - ½ ÖZNUR MUHAMMED ALİ 1631 58
49 82 ERDOĞAN CELALETTİN 1566 0 - 1 ALAN SALİH 1369 131
50 143 TURHAN MURAT 1322 0 - 1 AYDIN MEHMET ASAF 1540 90
51 91 BAYCU ARDA 1540 1 - 0 TAY TARIK EMRE 1301 149
52 159 ÖZDEMİR MUHAMMED FATİH 1250 ½ - ½ ÇOKÇETİN TARIK BİLAL 1537 92
53 162 AKÇİÇEK EJDER 1236 0 - 1 YILMAZ HÜSEYİN 1504 103
54 73 SAKMAK KUTAY 1597 3 + - - KÜÇÜKÖZER ALİ 1289 153
55 146 BOZBEY SAİT SERDAR 1310 3 0 - 1 3 YURTSEVER SITAR 1678 44
56 151 GÜRSU AHMET BURAK 1291 3 1 - 0 3 ERDEM EROL 1580 78
57 79 YURDAMLI (GÖRME) TAHSİN 1575 3 1 - 0 3 DAĞLI MEHMET ANIL 1337 141
58 101 GÜLER YİĞİT BERKAY 1507 3 0 - 1 3 CİMCİK AHMET 1316 145
59 152 AĞDELEN AYTEN CANDAN 1289 3 0 - 1 3 HATAMOV BAHADDIN 1491 109
60 164 SUNA YİĞİT EMRE 1235 3 0 - 1 3 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1458 116
61 163 ARKAN MUSTAFA BAHRİ 1235 3 0 - 1 3 KARIMOV HASAN 1456 117
62 171 KAYMAK VELİ 1185 3 0 - 1 3 EVİN ABDULKERİM 1445 119
63 178 KONCA CEMAL KARAHAN 1128 3 1 - 0 3 KARAKUŞ ALİ 1407 127
64 128 YALÇIN KENAN 1403 3 + - - 3 TURHAN FATİH ENES 1307 147
65 132 SARIALP ERKİN 1367 3 1 - 0 3 GÜLSEREN ALİ OSMAN 1271 155
66 183 ÖZTÜRK MEHMET KAYRA 1055 3 1 - 0 3 KOLKIZOĞLU DENİZ 1366 133
67 136 KARA VOLKAN 1358 3 0 - 1 3 TEMEL NURCAN 1225 167
68 138 UĞRAŞAN OSMAN 1353 3 + - - 3 AYYILDIZ LASER 1112 181
69 107 KOÇAK YASİN 1497 1 - 0 3 İLEK KADİR BERTAN 1252 158
70 140 ARKAN EGE 1346 1 - 0 DURU ADEM 1596 74
71 148 TUNG ÖMER 1306 0 - 1 ŞAHİN VEDAT 1489 111
72 157 AĞDELEN ZAFER 1253 0 - 1 GÜRBÜZ TALHA ZÜBEYİR 1468 113
73 130 BİÇEN DEVRİM 1384 0 - 1 ÇİFTÇİ FATMA İREM 1227 165
74 194 SEÇGİN FURKAN   0 - 1 TETİK FURKAN 1347 139
75 87 ÖZALP (GÖRME) MAHMUT 1557 2 ½ - ½ 2 GÜNGÖR CELİL KAAN 1221 169
76 89 ALKAÇ SERKAN 1542 2 1 - 0 2 KARABAŞ SEDA NUR 1172 173
77 118 ÖKMEN ÇAĞRI 1446 2 1 - 0 2 DALĞALİ EYÜP 1156 174
78 184 FİDAN MİRAY 1035 2 1 - 0 2 ÖZTÜRK (GÖRME) ÖZGÜR 1320 144
79 150 DURAN ZEREN 1300 2 1 - 0 2 DAĞDEMİR SERPİL 1123 179
80 156 ATİK SAYİT 1255 2 1 - 0 2 KADI (GÖRME) METİN 1000 186
81 176 BÜYÜKDAŞ (GÖRME) ŞERİF 1133 2 0 - 1 2 MİKE ARDA EREN 1242 161
82 166 BOZDEMİR ABDULKADİR 1225 2 1 - 0 2 KARAKUŞ MUSTAFA   191
83 154 ÇAVUŞ MELİH FIRAT 1272 0 - 1 ÖZTÜRK BÜŞRA 1185 172
84 168 DENİZ EMRE TAYLAN 1224 1 - 0 ÇIPLAK LEYLA 1000 187
85 182 ÇAKIR ERKAN 1084 1 - 0 1 FİDAN MELDA   190
86 197 TAŞ KEMAL   1 1 - 0 1 PEKTAŞ BÜYÜKTAŞ ZÜHRE   192
180 SARSILMAZ KEVSER 1116 1 1 - - Tur  
                   
                   
                   
                   
Turkish Chess Federation © 2013