English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner_kayit2

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1

Arşiv


  Save as Excel
5th International Golden Apricot Chess Tournament
* -U14- *
 
Organizatör(ler) : Turkish Chess Federation & Malatya GHSIM & Malatya Municipality
Turnuva Direktörü : Cemal Gürsel TOY
Başhakem : NA Kurtuluş CABBAROĞLU (ID:34533613)
Hakem : NA Yılmaz ARARAT (ID:34554025)
Şehir : Municipality Art Centre Foyer (Beside Municipality) / Malatya
Rating-Ø : 1285
Tarih : 25.08.2017 'e 30.08.2017
 
Baslangic siralamasi listesi
 
SNo. İsim NRtg IRtg FED Şehir Fide-No.
1 POLAT AHMET EREN 1699 1582 TUR KARAMAN 34570705
2 BAŞPINAR MEHMET 1673 1457 TUR KARAMAN 34543406
3 ŞİBLİ MURAT YİĞİT 1661 1559 TUR ADANA 34549196
4 GENÇ UĞUR CAN 1631 1378 TUR ELAZIĞ 34519947
5 BÖLÜKBAŞ EMRE 1618 1618 TUR İSTANBUL 34528458
6 ALIYEV ALI   1553 AZE 13416723
7 TASLIOĞLU GÖKAY DENİZ 1539 1240 TUR TOKAT 34551166
8 GÜLBAŞ İSA 1514 1312 TUR HATAY 34560025
9 SAĞLAM BAVER 1508 1305 TUR ADIYAMAN 34546022
10 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1507 1265 TUR HATAY 6396879
11 ÇAPRAZ ARDA 1504   TUR MALATYA  
12 CAN MEHMET EMİR 1478 1224 TUR KİLİS 34511717
13 ŞAHİN EFE 1474 1333 TUR MALATYA 44561571
14 ÜNSAÇARER YİĞİT 1439 1274 TUR ADANA 34586350
15 ISMAYILOV ARTURAN   1415 AZE 13410660
16 KAYA ELİF F 1391 1125 TUR ÇANAKKALE 34550836
17 YETİM HAZAR 1390 1095 TUR ANKARA 34569901
18 AKKUŞ YAREN DURU F 1363 1110 TUR İSTANBUL 6359612
19 BOSTANCI MURAT 1361   TUR KİLİS 34511687
20 ALTINER ZEYNEP F 1345   TUR HATAY  
21 AYDEMİR YUSUF 1339 1125 TUR MALATYA 6392857
22 YİĞİT CANSU F 1334 1185 TUR İSTANBUL 34558810
23 KARAKUŞ ALİ 1333 1156 TUR KKTC 34569413
24 KOÇ TOPRAK 1316   TUR SİVAS 44561121
25 ÇIPLAK BARIŞ BATTAL 1312   TUR MALATYA  
26 DENİZ EMRE TAYLAN 1291   TUR MALATYA 34553207
27 NAY ALİ DOĞAN 1290 1175 TUR KKTC 34569626
28 BARAN İSMAİL ARDA 1289   TUR KAYSERİ  
29 OĞUR NİDAL HEVİ 1286   TUR BURSA 44561717
30 ÇETİNKAYA SERKAN ENES 1278   TUR MALATYA  
31 DÖNMEZ MUHAMMED 1265 1133 TUR MALATYA 34519840
32 ERSOY ALPER 1259   TUR MALATYA  
33 BABAYEVA NASRIN F   1252 AZE 13416626
34 TELLAL MUSA ÖZGÜR 1244   TUR ADIYAMAN 44561326
35 ÇİL BORA 1191   TUR KKTC 44590270
36 YEŞİL TUĞRA ALP 1181   TUR KAHRAMANMARAŞ 44500742
37 ÇALIŞKAN ÖMER NUMAN 1181   TUR ADIYAMAN 44520328
38 SAĞLAM ÖZGÜR 1172   TUR MALATYA  
39 TURHAN MURAT 1169   TUR ELAZIĞ  
40 GÜRSU AHMET BURAK 1167   TUR ELAZIĞ  
41 KARAKURT AHMET FARUK 1143   TUR MALATYA  
42 PEKTAŞ FURKAN BATTAL 1136 1085 TUR BURSA 44537271
43 ÇİFTÇİ FATMA İREM F 1113   TUR ELAZIĞ 34571922
44 UYANIK SILAF F 1107   TUR DİYARBAKIR  
45 ATİK ZEYNEP ZÜLAL F 1091   TUR ANTALYA 44544677
46 ERCAN FUNDA F 1084   TUR MALATYA 44540884
47 ŞİRİN MEDZAN 1078   TUR ŞANLIURFA  
48 BAYIR İBRAHİM YALÇIN 1077   TUR MALATYA  
49 SÖNMEZ FAZLI ONUR 1072   TUR ELAZIĞ  
50 ŞAHİNTÜRK MUHAMMED 1054   TUR MALATYA  
51 TAYLAN EKİM ARDA 1048   TUR MALATYA 34520252
52 KILIÇ NURULLAH 1030   TUR SİİRT 34569537
53 EYİTMİŞ AHMET EMİR 1014   TUR KAHRAMANMARAŞ 44590520
54 FİLO HATİCE F 1012   TUR KKTC 44512023
55 TİRYAKİ ALİ CAN 1000   TUR KİLİS 34580859
56 AYDEN ARDA SARP     TUR ELAZIĞ  
57 ÇİÇEK ARİF     TUR BİNGÖL  
               
               
               
.
Turkish Chess Federation © 2013