English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
MALATYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİ 6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
8 YAŞ KATEGORİSİ    
Tur 8 de 10.08.2018 da SONUÇ Tur Bitiş: 13:16    
MASA B.NO. İSİM RTG PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG B.NO.
1 3 MOOSAVIFAR SEYED ABOLFAZL 1427 7 1 - 0 6 BİÇEN ADA 1329 11
2 1 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1519 0 - 1 ERGUN ABDURRAHMAN 1425 4
3 8 KARACA DORUK 1371 0 - 1 5 ÖZBEN DORUK ALP 1403 6
4 9 KAYAALP ENES 1343 5 0 - 1 5 ÇEKİLMEZ ARDA 1445 2
5 22 AKSAKAL AYAZ 1188 5 0 - 1 5 ŞİMŞEK CAN 1412 5
6 7 ERBAŞ ALİ İMRAN 1400 5 0 - 1 5 GEDİKKAYA HASAN DEMİR 1338 10
7 13 ÇELİK FATMA NİSA 1306 1 - 0 ŞAHİN ARDA HEVAL 1321 12
8 14 DUKSAL BURAK 1293 1 - 0 BIYIKLI ERDEM 1166 32
9 17 ÖZEN ELVİN NAZLI 1214 1 - 0 KAYA ECE SU 1147 34
10 15 ÖZKANER MEHMET KEREM 1228 4 ½ - ½ GÖKÇAY MEHMET 1193 21
11 18 KARACA ATABEY KUTLU 1206 4 1 - 0 4 ŞAŞKIN AYAZ 1139 36
12 33 ZEYBEK KAYLA NİL 1159 4 0 - 1 4 ERSOY RAHMİ EFE 1185 24
13 26 KARAKILINÇ FATMA SİMAY 1184 4 1 - 0 4 DEMİRHAN SAFİYE DOĞA 1131 37
14 38 COŞKUN İLKER 1126 4 0 - 1 4 EMEKLİ MELİS 1178 28
15 29 DOĞAN RONİ 1176 4 1 - 0 4 YAŞAR DERİN SU 1099 40
16 31 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1172 4 1 - 0 4 KOYUTÜRK AHMET BERK 1092 41
17 16 YEŞİL DOĞA 1226 1 - 0 HARMANŞA KAĞAN 1175 30
18 62 NAYEB KHALED   0 - 1 KAYMAK BURAK 1203 19
19 47 AKAY OĞUZHAN 1034 0 - 1 3 OKUYAN ZEYNEP İMGE 1188 23
20 20 AYDOĞDU AHMET DEMİR 1201 3 1 - 0 3 BULMUŞ ÇINAR DENİZ 1010 49
21 25 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN 1185 3 0 - 1 3 AHMET KÖR ÖMER ÖMER   55
22 43 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1076 3 ½ - ½ 3 AYDIN AHMET EYMEN   58
23 44 ALTIN ÖMER ASAF 1058 3 1 - 0 3 KAMAÇ MUSTAFA   60
24 65 TUFAN AHMET UTKU   3 1 - 0 3 KELEŞYILMAZ MAHMUT 1052 45
25 66 YÜCEKAYA MELİKE   3 0 - 1 3 ALTUNBAŞ DERİN 1000 51
26 27 SÖNMEZ DARA CİVAN 1179 1 - 0 ÖZTÜRK ALİ ÇAĞAN 1000 54
27 48 ENGÜR ÇINAR SERDAR 1029 1 - 0 YİĞİTBAŞI DURU   67
28 63 SARİALİ ŞEVVAL ZEYNEP   1 - 0 KARATEPE BERRAK 1006 50
29 46 FIRAT RODİ BERKEN 1047 2 1 - 0 2 ÇEÇEN TUĞRUL   69
30 52 GÖKAY ALİ BATU 1000 2 1 - 0 2 COŞKUN KEREM   59
31 56 ALTIN YUSUF   2 1 - 0 2 YEŞİL TUĞÇE SELEN 1000 53
32 68 ZEYTUN BALIM   0 - 1 BÜYÜKTAŞ NUPEL 1125 39
33 57 ARHIMOW KHALED   1 1 - 0 1 KARA DENİZ   61
Turkish Chess Federation © 2013