English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
MALATYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİ 6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
8 YAŞ KATEGORİSİ    
Tur 9 de 11.08.2018 da SONUÇ Tur Bitiş: 12:45    
MASA B.NO. İSİM RTG PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG B.NO.
1 2 ÇEKİLMEZ ARDA 1445 6 0 - 1 8 MOOSAVIFAR SEYED ABOLFAZL 1427 3
2 4 ERGUN ABDURRAHMAN 1425 1 - 0 6 GEDİKKAYA HASAN DEMİR 1338 10
3 6 ÖZBEN DORUK ALP 1403 6 ½ - ½ 6 ŞİMŞEK CAN 1412 5
4 11 BİÇEN ADA 1329 6 0 - 1 KARACA DORUK 1371 8
5 13 ÇELİK FATMA NİSA 1306 0 - 1 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1519 1
6 14 DUKSAL BURAK 1293 1 - 0 ÖZEN ELVİN NAZLI 1214 17
7 24 ERSOY RAHMİ EFE 1185 5 1 - 0 5 ERBAŞ ALİ İMRAN 1400 7
8 26 KARAKILINÇ FATMA SİMAY 1184 5 0 - 1 5 KAYAALP ENES 1343 9
9 28 EMEKLİ MELİS 1178 5 0 - 1 5 KARACA ATABEY KUTLU 1206 18
10 21 GÖKÇAY MEHMET 1193 5 1 - 0 5 DOĞAN RONİ 1176 29
11 31 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1172 5 ½ - ½ 5 AKSAKAL AYAZ 1188 22
12 12 ŞAHİN ARDA HEVAL 1321 1 - 0 BIYIKLI ERDEM 1166 32
13 19 KAYMAK BURAK 1203 0 - 1 ÖZKANER MEHMET KEREM 1228 15
14 34 KAYA ECE SU 1147 1 - 0 YEŞİL DOĞA 1226 16
15 40 YAŞAR DERİN SU 1099 4 1 - 0 4 AYDOĞDU AHMET DEMİR 1201 20
16 23 OKUYAN ZEYNEP İMGE 1188 4 1 - 0 4 ALTIN ÖMER ASAF 1058 44
17 41 KOYUTÜRK AHMET BERK 1092 4 1 - 0 4 ZEYBEK KAYLA NİL 1159 33
18 36 ŞAŞKIN AYAZ 1139 4 1 - 0 4 ALTUNBAŞ DERİN 1000 51
19 37 DEMİRHAN SAFİYE DOĞA 1131 4 1 - 0 4 TUFAN AHMET UTKU   65
20 55 AHMET KÖR ÖMER ÖMER   4 1 - 0 4 COŞKUN İLKER 1126 38
21 48 ENGÜR ÇINAR SERDAR 1029 0 - 1 SÖNMEZ DARA CİVAN 1179 27
22 30 HARMANŞA KAĞAN 1175 - - + SARİALİ ŞEVVAL ZEYNEP   63
23 62 NAYEB KHALED   ½ - ½ KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1076 43
24 58 AYDIN AHMET EYMEN   ½ - ½ AKAY OĞUZHAN 1034 47
25 49 BULMUŞ ÇINAR DENİZ 1010 3 0 - 1 3 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN 1185 25
26 45 KELEŞYILMAZ MAHMUT 1052 3 1 - 0 3 GÖKAY ALİ BATU 1000 52
27 60 KAMAÇ MUSTAFA   3 0 - 1 3 FIRAT RODİ BERKEN 1047 46
28 66 YÜCEKAYA MELİKE   3 0 - 1 3 ALTIN YUSUF   56
29 54 ÖZTÜRK ALİ ÇAĞAN 1000 1 - 0 BÜYÜKTAŞ NUPEL 1125 39
30 50 KARATEPE BERRAK 1006 - - + 2 YEŞİL TUĞÇE SELEN 1000 53
31 67 YİĞİTBAŞI DURU   1 - 0 2 ARHIMOW KHALED   57
32 69 ÇEÇEN TUĞRUL   2 1 - 0 ZEYTUN BALIM   68
33 59 COŞKUN KEREM   2 ½ - ½ 1 KARA DENİZ   61
Turkish Chess Federation © 2013