English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

malatya bel
 tsf logo_2015
GSB mavi -1


  Excel Dosyasını Kaydet
MALATYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİ 6. ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI
B KATEGORİSİ GEÇİCİ SPORCU LİSTESİ
Organizatör(ler) : MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, MALATYA GHSİM
Turnuva Direktörü : Cemal Gürsel TOY
Başhakem : (NA) Yılmaz ARARAT
Deputy Chief Arbiter : (NA)Hasan ÜNLÜ
Hakem : Abdullah ÇAPRAZ, Erhan KÖSEOĞLU, Ahmet İlker İNCİ
Şehir : MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT MERKEZİ
Rating-Ø : 1463
Tarih : 06.08.2018 'e 11.08.2018
Alfabetik liste
No. SNo. isim Rtg NRtg IRtg FED İl Dogumtarihi
1 55 AHMET KÖR ÖMER ÖMER       TUR GAZİANTEP 01.01.2010
2 47 AKAY OĞUZHAN 1034 1034   TUR MUĞLA 28.07.2011
3 22 AKSAKAL AYAZ 1188 1188   TUR DİYARBAKIR 10.12.2010
4 35 ALAN MİRAÇ 1145 1145   TUR MALATYA 08.07.2010
5 44 ALTIN ÖMER ASAF 1058 1058   TUR KAHRAMANMARAŞ 23.06.2011
6 56 ALTIN YUSUF       TUR KAHRAMANMARAŞ 23.06.2011
7 51 ALTUNBAŞ DERİN F 1000 1000   TUR ADIYAMAN 24.06.2010
8 57 ARHIMOW KHALED       TUR GAZİANTEP 23.11.2011
9 58 AYDIN AHMET EYMEN       TUR SİVAS 25.04.2011
10 20 AYDOĞDU AHMET DEMİR 1201 1201   TUR MERSİN 23.12.2010
11 11 BİÇEN ADA 1329 1329   TUR DİYARBAKIR 13.06.2010
12 32 BIYIKLI ERDEM 1166 1166   TUR HATAY 13.01.2011
13 49 BULMUŞ ÇINAR DENİZ 1010 1010   TUR MERSİN 07.06.2011
14 39 BÜYÜKTAŞ NUPEL F 1125 1125   TUR ADIYAMAN 09.08.2010
15 38 COŞKUN İLKER 1126 1126   TUR MERSİN 26.08.2011
16 59 COŞKUN KEREM       TUR MERSİN 26.08.2011
17 69 ÇEÇEN TUĞRUL       TUR ELAZIĞ 01.06.2011
18 2 ÇEKİLMEZ ARDA 1445 1445   TUR GAZİANTEP 06.07.2010
19 13 ÇELİK FATMA NİSA F 1306 1306   TUR MERSİN 01.10.2010
20 25 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN F 1185 1185   TUR ELAZIĞ 30.11.2010
21 37 DEMİRHAN SAFİYE DOĞA F 1131 1131   TUR SİVAS 23.05.2010
22 29 DOĞAN RONİ 1176 1176   TUR KAHRAMANMARAŞ 09.07.2011
23 14 DUKSAL BURAK 1293 1293   TUR SİVAS 23.01.2010
24 28 EMEKLİ MELİS F 1178 1178   TUR ADANA 17.03.2010
25 48 ENGÜR ÇINAR SERDAR 1029 1029   TUR KAHRAMANMARAŞ 29.04.2011
26 7 ERBAŞ ALİ İMRAN 1400 1400   TUR HATAY 24.05.2010
27 4 ERGUN ABDURRAHMAN 1425 1425 1217 TUR ANKARA 08.06.2010
28 24 ERSOY RAHMİ EFE 1185 1185   TUR KARAMAN 10.05.2010
29 46 FIRAT RODİ BERKEN 1047 1047   TUR ADIYAMAN 01.11.2010
30 10 GEDİKKAYA HASAN DEMİR 1338 1338 1099 TUR GAZİANTEP 06.11.2010
31 52 GÖKAY ALİ BATU 1000 1000   TUR MALATYA 12.11.2010
32 21 GÖKÇAY MEHMET 1193 1193   TUR MERSİN 20.10.2010
33 30 HARMANŞA KAĞAN 1175 1175   TUR ELAZIĞ 28.04.2010
34 60 KAMAÇ MUSTAFA       TUR ELAZIĞ 23.02.2010
35 61 KARA DENİZ       TUR MALATYA 03.11.2010
36 18 KARACA ATABEY KUTLU 1206 1206   TUR TOKAT 30.05.2011
37 8 KARACA DORUK 1371 1371   TUR MERSİN 25.06.2010
38 26 KARAKILINÇ FATMA SİMAY F 1184 1184   TUR TOKAT 17.01.2011
39 50 KARATEPE BERRAK F 1006 1006   TUR ELAZIĞ 25.05.2010
40 34 KAYA ECE SU F 1147 1147   TUR MERSİN 19.07.2010
41 9 KAYAALP ENES 1343 1343   TUR İSTANBUL 23.01.2010
42 19 KAYMAK BURAK 1203 1203   TUR MERSİN 06.10.2011
43 45 KELEŞYILMAZ MAHMUT 1052 1052   TUR MALATYA 02.01.2010
44 43 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ F 1076 1076   TUR MERSİN 04.03.2011
45 41 KOYUTÜRK AHMET BERK 1092 1092   TUR MALATYA 25.06.2010
46 3 MOOSAVIFAR SEYED ABOLFAZL 1427   1427 IRI IRAN 00.00.2010
47 62 NAYEB KHALED       TUR GAZİANTEP 04.01.2011
48 23 OKUYAN ZEYNEP İMGE F 1188 1188   TUR HATAY 01.08.2011
49 6 ÖZBEN DORUK ALP 1403 1403 1119 TUR SAMSUN 21.04.2010
50 17 ÖZEN ELVİN NAZLI F 1214 1214   TUR ELAZIĞ 07.02.2010
51 15 ÖZKANER MEHMET KEREM 1228 1228   TUR ANKARA 02.11.2010
52 31 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1172 1172   TUR MERSİN 01.01.2011
53 54 ÖZTÜRK ALİ ÇAĞAN 1000 1000   TUR HATAY 22.02.2011
54 1 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1519 1519 1154 TUR HATAY 17.05.2010
55 63 SARİALİ ŞEVVAL ZEYNEP       TUR TRABZON 20.06.2011
56 27 SÖNMEZ DARA CİVAN 1179 1179   TUR ADIYAMAN 01.01.2011
57 12 ŞAHİN ARDA HEVAL 1321 1321   TUR AYDIN 01.01.2011
58 36 ŞAŞKIN AYAZ 1139 1139   TUR ADANA 15.06.2011
59 5 ŞİMŞEK CAN 1412 1412 1281 TUR ANTALYA 26.01.2010
60 64 TOKDEMİR ALİ HADİ       TUR MALATYA 12.06.2010
61 65 TUFAN AHMET UTKU       TUR MALATYA 30.07.2010
62 40 YAŞAR DERİN SU F 1099 1099   TUR SAMSUN 09.02.2011
63 16 YEŞİL DOĞA F 1226 1226   TUR MERSİN 15.02.2011
64 53 YEŞİL TUĞÇE SELEN F 1000 1000   TUR KAHRAMANMARAŞ 08.10.2011
65 67 YİĞİTBAŞI DURU       TUR HATAY 28.07.2011
66 66 YÜCEKAYA MELİKE F       TUR SİVAS 03.07.2011
67 42 YÜRÜK CEYLİN F 1079 1079   TUR KAYSERİ 23.02.2011
68 33 ZEYBEK KAYLA NİL F 1159 1159   TUR MERSİN 29.03.2011
69 68 ZEYTUN BALIM       TUR ELAZIĞ 19.07.2010
Turkish Chess Federation © 2013