English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

gsb-logo
 battalgazi-belediyesi-logo
tsf logo_2015

Yabancı Sporcu Listeleri
             

NOT: LİSTEDE ÜNVANLILARDAN SONRAKİ KISIMDA HERHANGİ BİR SIRLAMA OLMAYIP, BAŞVURU TARİHİNE GÖRE LİSTEYE EKLENMİŞLERDİR. 

            SPORCULAR:                                              ÜLKESİ:                                  KATEGORİ:
1. GM ZAUR MAMMEDOV                        AZERBEYCAN                      A
2. GM ANDREİ ZHİGALKO                       BELARUS                              A
3. GM YURİ SLODONİCHENKO               UKRAYNA                             A
4. DAVİT BENİTZE                                    GÜRCİSTAN                          A

5. GM SİNİZA DRAZİC                             SIRBİSTAN                             A
6. GM ALİNA BOVİL                                 RUSYA                                    A
7. GM GİORGİ BAGATUUROV                GÜRCİSTAN                            A   
8. WFM İNGA OCHNEVA                         RUSYA                                    A
9.AHADZADE KANAN                              AZERBEYCAN                        A
10.BABAZADE ZHALA                             AZERBEYCAN                        A
11.MAMADOV JEYHUN                           AZERBEYCAN                        A
12. Aliyev Elnur.                                        AZERBEYCAN                        A
13. Tural Zeynalov                                    AZERBEYCAN                        B
14. ASGHAZRZADEH MİTRA                  İRAN                                       A
15. BAYRAMOĞLU ALAADDİN               AZERBEYCAN                        B
16. HAMDİYEV FATULA
                               AZERBEYCAN                                    B
17. MAMMADOV SADİG                          AZERBEYCAN                       A

18. RAHİMLİ İLKİN                                  AZERBEYCAN                         A
19. ISKANDAROV SHAHRIYAR             AZERBEYCAN                         A
20. BAYRAMOV ELVİN                           AZERBEYCAN                         A
21. KARİMOV JOSHGUN                       AZERBEYCAN                         A
22. BAGHİROVA KHATUN                     AZERBEYCAN                          A
23. MAMMADOVA AYSEL                     AZERBEYCAN                          A
24. JABBARLİ VAGİF                          AZERBEYCAN                        8 YAŞ
25. ANAR MAMEDOV                         AZERBEYCAN                       B
26. MAHİR NASİROV.                         AZERBAYCAN                       B
27. Aliyev Aykhan                                     AZERBEYCAN                         14 YAŞ     13424254
28. Zeynalov Ayhan                                 AZERBEYCAN                          14 YAŞ      13419030
29.  Ahmadova Yegana                          AZERBEYCAN                            14 YAŞ      13413414
30.  Khalilov Azad                                   AZERBEYCAN                           8 YAŞ       13424734
31. Orujlu  Farid                                     AZERBEYCAN                           14 YAŞ       13416324
32. Najafova  Khatin                               AZERBEYCAN                          10 YAŞ      13424750
33. Baghirov  Shahbaz                           AZERBEYCAN                           B               13424718
    
34. Mammadli   Musa                            AZERBECAN                               B                13424726
35. Novruzov    Sabir                              AZERBEYCAN                           B                  13418971
36. Hatamov    Bahaddin                         AZERBEYCAN                         B                   13411420
37.  Babayev Talib                                    AZERBEYCAN                          B
38. Babayeva Nasrin                                AZERBEYCAN                         14 YAŞ           1302



 
Turkish Chess Federation © 2013